Мама Костянтина Шедевр, Івано-Франківськ

Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora, Pułtusk, Політологія, 2015

Я - мама студента, який уже закінчив перший рік навчання, і я бачу непогані результати. Взагалі, дуже рідко залишаю відгуки, та цього разу утриматись не можу по одній простій причині - бачу дуже велику різницю між навчанням мого сина в Україні та в Польщі. Не хочеться ображати українські реалії, є різні діти та різні заклади, все дуже індивідуально. Та наша реальність була сумною. Навчання платне, екзамени куплені, однокурсники з кримінальним нахилом і т.д. Втримати сина від негативного впливу такого середовища було дуже складно. Приклад так званих друзів, відсутність відповідальності та байдужість викладачів-вихователів зробили свою справу...

Дуже вчасно мене познайомили з п. Надією Габльовською - керівником "Європейської культурно-просвітницької ініціативи" - АТОМY! Завдяки широкій базі ВУЗів, можливості вибрати хороший факультет, відсутності потреби у здачі ЗНО, можливості отримати стипендію, працевлаштування та багатьох інших факторів, я наважилась відпустити сина в чужу країну, де він ніколи не був, мови не знав і взагалі страшенно боявся та не хотів.

Але перший рік навчання Костя здав, можу сказати, успішно - без перездач, "хвостів" і т.д.

Перший рік навчання проходило російською, паралельно вивчав польську мову.

Діти проживають у хорошому гуртожитку. Кімната з туалетом та душевою кабіною. Є кухня на поверсі. Навчився мій студент готувати)) Влаштувався на роботу паралельно з навчанням. Займається спортом.

Сусіди по кімнаті - земляки, дуже хороші хлопці. Як мама - я спокійна за свого сина. Погляди на життя у нього поступово змінюються, потрохи переймає європейський дух і культуру.

Хочу висловити особливу подяку керівнику організації п. Надії Габльовській за допомогу, опіку над нашими дітьми, як над власними!

Інна Шедевр