Батьки Катерини Гасяк, м. Калуш

Zespol Szkół im. B. Prusa, Pułtusk, 2016

Ми, батьки Катерини Гасяк, хочемо подякувати громадській організації "Європейська культурно-просвітницька ініціатива" - АТОМY, а особливо п. Надії Габльовській. Ми дуже вдячні, що доля звела нас з такою хорошою людиною, як п. Надія. Дізалися ми про дану організацію в листопаді 2015 р., зателефонували, нам все пояснили в деталях щодо навчання в Польщі, всі можливості та пропозиції. Нам всі умови підійшли і ми виявили бажання йти вчитися на мовні курси. Незважаючи на те, що група займалась уже місяць, нам йшли на зустріч, декілька додаткових уроків – і наша дитина наздогнала програму. Мовні курси тривали з грудня по серпень, протягом цього періоду наша донька вивчила польську мову на достатньому рівні.

Також було організовано декілька ознайомчих поїздок до Польщі, мовний табір на високому рівні, що дало можливість удосконалити знання мови. Було організовано зустрічі з керівництвом навчальних закладів у Польщі. Ми мали можливість обрати навчальний заклад, побачивши все на власні очі.

Всі незрозумілі моменти вирішуються з даною організацією миттєво. Організаційні питання за нас вирішувала п. Надія Габльовська. Найголовніше – це дуже людяне ставлення!

Бажаємо громадській організації процвітання, нових ідей та можливостей!

З повагою, Микола та Ярослава Гасяк