Відгуки

Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora, Pułtusk, Народна безпека, 2016

Ми, батьки Віктора Савченка, щиро дякуємо за все, що зробили для нас співробітники "Європейської культурно-просвітницької ініціативи". Особливу подяку хочу виказати керівництву організації.

Точність роботи, душевне ставлення, повний супровід дитини з початку збору документів і до приїзду в навчальний заклад... - це особливість цієї організації.

Також хочемо відзначити унікальну можливість для дитини отримувати дві освіти одночасно.

В процесі проходження всіх етапів вступу дитини в Школу ім. Б. Пруса та Академію Гуманістичну ім. А. Гейштора в Пултуску разом з командою "АТОМИ"-  виникло велике бажання бути в їх команді, допомагати випускникам шкіл на Житомирщині отримати освіту в Польщі.

Для мене це є знаково,  бо сама за освітою викладач, кандидат педагогічних наук.

Велике значення також відіграє те, що супровід дитини не закінчується вступом у навчальний заклад. Саме в нелегкі моменти адаптаціі з дитиною (студентом) перебуває людина, яка допомагає і опікується.

Ольга Горай

Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora, Pułtusk, Політологія, 2015

Я - мама студента, який уже закінчив перший рік навчання, і я бачу непогані результати. Взагалі, дуже рідко залишаю відгуки, та цього разу утриматись не можу по одній простій причині - бачу дуже велику різницю між навчанням мого сина в Україні та в Польщі. Не хочеться ображати українські реалії, є різні діти та різні заклади, все дуже індивідуально. Та наша реальність була сумною. Навчання платне, екзамени куплені, однокурсники з кримінальним нахилом і т.д. Втримати сина від негативного впливу такого середовища було дуже складно. Приклад так званих друзів, відсутність відповідальності та байдужість викладачів-вихователів зробили свою справу...

Дуже вчасно мене познайомили з п. Надією Габльовською - керівником "Європейської культурно-просвітницької ініціативи" - АТОМY! Завдяки широкій базі ВУЗів, можливості вибрати хороший факультет, відсутності потреби у здачі ЗНО, можливості отримати стипендію, працевлаштування та багатьох інших факторів, я наважилась відпустити сина в чужу країну, де він ніколи не був, мови не знав і взагалі страшенно боявся та не хотів.

Але перший рік навчання Костя здав, можу сказати, успішно - без перездач, "хвостів" і т.д.

Перший рік навчання проходило російською, паралельно вивчав польську мову.

Діти проживають у хорошому гуртожитку. Кімната з туалетом та душевою кабіною. Є кухня на поверсі. Навчився мій студент готувати)) Влаштувався на роботу паралельно з навчанням. Займається спортом.

Сусіди по кімнаті - земляки, дуже хороші хлопці. Як мама - я спокійна за свого сина. Погляди на життя у нього поступово змінюються, потрохи переймає європейський дух і культуру.

Хочу висловити особливу подяку керівнику організації п. Надії Габльовській за допомогу, опіку над нашими дітьми, як над власними!

Інна Шедевр

Вища економічно-гуманітарна школа у м. Бельсько-Бяла, Управління, 2016

Мої враження дуже позитивні. Ваша організація працює на професійному рівні. Хочу, щоб мій син Артур здобув високоякісну освіту у Польщі, а потім хорошу роботу.

Щиро дякую за допомогу.

Лариса Гуральник

Zespol Szkół im. B. Prusa, Pułtusk, 2016

Моя дочка Катя мріяла навчатись після 9 класу за кордоном. Ми звернулися до організації Європейська культурно-просвітницька ініціатива "АТОМY", де отримали детальну інформацію про навчання в Польщі, всі переваги і труднощі, які траплятимуться. Тому вирішили співпрацювати саме з цією організацією. Запропоновані курси польської мови, які були організовані у зручний час, допомогли моїй дочці вступити до навчального закладу в Польщі. Ура! Ми - студенти! Дякуємо "АТОМY"!

Галина Кріцак

Zespol Szkół im. B. Prusa, Pułtusk, 2016

Ми, батьки Катерини Гасяк, хочемо подякувати громадській організації "Європейська культурно-просвітницька ініціатива" - АТОМY, а особливо п. Надії Габльовській. Ми дуже вдячні, що доля звела нас з такою хорошою людиною, як п. Надія. Дізалися ми про дану організацію в листопаді 2015 р., зателефонували, нам все пояснили в деталях щодо навчання в Польщі, всі можливості та пропозиції. Нам всі умови підійшли і ми виявили бажання йти вчитися на мовні курси. Незважаючи на те, що група займалась уже місяць, нам йшли на зустріч, декілька додаткових уроків – і наша дитина наздогнала програму. Мовні курси тривали з грудня по серпень, протягом цього періоду наша донька вивчила польську мову на достатньому рівні.

Також було організовано декілька ознайомчих поїздок до Польщі, мовний табір на високому рівні, що дало можливість удосконалити знання мови. Було організовано зустрічі з керівництвом навчальних закладів у Польщі. Ми мали можливість обрати навчальний заклад, побачивши все на власні очі.

Всі незрозумілі моменти вирішуються з даною організацією миттєво. Організаційні питання за нас вирішувала п. Надія Габльовська. Найголовніше – це дуже людяне ставлення!

Бажаємо громадській організації процвітання, нових ідей та можливостей!

З повагою, Микола та Ярослава Гасяк