Про навчання та життя у Словаччині

Для всіх іноземців без винятку існує можливість безкоштовно навчатися в будь-якому державному університеті країни з викладанням словацькою мовою і до досягнення 26-річного віку. Після завершення навчання іммігранту видається диплом європейського зразка, що дозволяє працевлаштуватися в країнах ЄС.

Вища освіта в Словаччині повністю відповідає прийнятим в Європі і світі нормам. Дипломи, які були отримані в словацьких вузах, отримують широке визнання і не потребують підтвердження в країнах ЄС, Канаді, США та інших країнах. Це дає відчутні переваги при подальшому працевлаштуванні за кордоном.

Витрати зарубіжних студентів на життя в Словаччині непорівнянні з фінансовими витратами в інших країнах ЄС. В середньому в місяць тут можна прожити на 250-300 євро на місяць. До багатьох держуніверситетів Словаччини приймають без іспитів. Буде потрібен тільки документ про те, що ви пройшли підготовчі мовні курси. Зарубіжні студенти в процесі навчання можуть мати офіційні підробітки до 10 годин на тиждень.

Словацькі університети лояльні по відношенню до студентів з-за кордону і прагнуть розвивати цю галузь. Для оформлення візи до Словаччини не буде потрібно проходити складні бюрократичні процедури, оскільки в інтереси уряду входить постійний приплив зарубіжних студентів. Її нададуть всього за 10 робочих днів після того, як буде подано заяву і необхідну документацію в консульство Словацької республіки.

Також можна відзначити можливість пересуватися по всіх державах ЄС, оскільки відстані до регіональних центрів найближчих європейських країн невеликі. Студенти можуть абсолютно безкоштовно користуватися залізничним транспортом на території Словаччини.

Словаччина є красивою і екологічно чистою країною. Тут можна помилуватися Низькими і Високими Татрами, ідеально чистими озерами, безліччю середньовічних замків і древніх міст, побувати на курортах. Ця дружньо налаштована держава відкрито приймає гостей і дарує хвилини відпочинку, блаженства і заспокоєння.

Словаччина є державою з високим рівнем життя і розвиненою економікою. Тут низькі ціни на нерухомість, харчування і освіту, при цьому якість життя знаходиться на дуже високому рівні. За цим показником держава знаходиться на 36 позиції на планеті, випереджаючи Польщу і Литву. В економічному відношенні Словаччина є благополучною європейською державою.

Вступити на навчання у Словаччині можна за домомогою "Приватної мовної школи iCan" у Братиславі, Slovakia.

Read 3160 times