Чи можна перевестись у польський вуз з українського?

Хотіли б навчатися у Польщі, але на даному етапі Ви – студент 1, 2 чи 3 курсу університету в Україні? Пропонуємо вам перевестись на навчання до одного з університетів Польщі. Це, дійсно, можливо і не так важко, як здається.

Переведення до польського університету – це шанс отримати європейський диплом, не гаючи часу та вже здобутих результатів. Процес переведення дещо відрізняється від звичайного процесу поступлення и має ряд нюансів, які потрібно врахувати, якщо ви вирішили переводитись. Перш за все, перевестись до польського вузу можна тільки на таку ж спеціальність або дуже схожу за програмою викладання. Ваша успішність та предмети, які вже вивчали, безпосередньо впливають на можливість переведення до обраного університету Польщі. При великій різниці предметів в програмах навчання, можлива здача академічної різниці, однак здати ці предмети потрібно протягом навчального процесу.

Етапи переведення в польський вуз:

- Оберіть один із польських університетів, в якому ви б хотіли продовжити навчання,

- Надайте скан-копії необхідних документів для переведення в польський вуз, а саме:

Скан-копія закордонного та внутрішнього паспортів ,

Виписка з предметами та балами,

Атестат та додаток про закінчення повної середньої освіти,

6 фото 3.5 х 4.5 мм (фото як на документи),

Медична довідка (форма 086/o).

- Отримання офіційного рішення від університету про можливість переведення.

Можливе також переведення з одного польського вузу до іншого!

Отож, якщо вас цікавить освіта у Польщі, звертайтесь! ATOMY допоможуть з вирішенням усіх питань та зроблять процес вступу легким та простим. КОНТАКТИ

Read 1862 times