Які є варіанти працевлаштування іноземців під час навчання в Польщі?

Студент стаціонару (денна форма). Віза С10

Студент стаціонару може працювати тільки 3 місяці на рік під час літніх канікул (липень, серпень, вересень). Для роботи Вам не потрібні ніякі дозволи і додаткові формальності.

Якщо ж ви плануєте працювати не тільки влітку або більше ніж 3 місяці, то тут є 3 варіанти:

- Отримати карту побиту (вид на проживання – дає право працювати студентам денної форми навчання без обмежень.

- Отримати Оświadczenie – дає право працювати 6 місяців на рік у будь-який час без необхідності отримувати Zezwolenie.

- Отримати Zezwolenie

Студент заочного відділення (не стаціонар, мовні курси, наука та ін.). Віза С11/12/13/14

Студент заочник або який перебуває в Польщі з метою вивчення польської мови, практикою, культурним обміном. Працювати за такою візою дозволено тільки у разі оформлення роботодавцем Oświadczenia або Zezwolenia.

Студент стаціонару (денна форма). Карта побиту

Студент стаціонару з картою побиту (вид на проживання) на підставі навчання на стаціонарі (53§1 p. 16 Ustawy o cudzoziemcach) – має право працювати без будь-яких обмежень і додаткових дозволів протягом всього періоду дії Карти (а в разі продовження карти – усього періоду навчання).

Студент заочного відділення. Карта побиту

Студент заочного відділення з картою побиту (вид на проживання) на підставі заочного навчання або мовних курсів (53§1 p. 1a lub 1b Ustawy o cudzoziemcach) – має право працювати тільки за умови оформлення дозволів Oświadczenia або Zezwolenia. Заочник з картою побиту може працювати тільки по Oświadczeniu максимум 6 місяців на рік або по Zezwoleniu.

Read 1177 times