Літній табір з «ATOMY» в Пултуску – ПІДСУМКИ

Програма адаптації до іноземної країни виконана на відмінно!

Діти чудово провели час в мовних таборах мальовничого містечка Пултуск (біля Варшави).

Зміни тривали 10 днів. І зміна 10-20 липня, ІІ зміна 20-30 липня.

Учасники проекту виконали основне завдання, покладене перед ними, - вивчення польської мови. Два заїзди були насичені подіями та емоціями. Кожен день був розписаний по хвилинах. Розпочинався традиційно руханкою на стадіоні. Після сніданку - тригодинне заняття з вивчення польської мови.

Всі конкурси, представлення та вистави учасники намагались проводити польською мовою. В програму табору було внесено зміни - декілька занять театрального мистецтва, ініціатором і організатором якого виступила одна з чарівних учасниць Софія. 

Учасники проекту мали можливість:

- познайомитись з чудовим містом Пултуск та столицею Польщі - Варшавою - у супроводі польськомовного екскурсовода; 

- відвідати музеї, бібліотеки, вистави та ін.; 

- відпочивати та розважатись на міському пляжі м.Пултуск, що розташований неподалік Замку;  

- проводити вечері усією дружньою компанією за круглим столом на свіжому повітрі, де чудова вечірня розмова біля розпаленого багаття дозволяла учасникам табору пізнати один одного; 

- брати участь у інтерактивних іграх, конкурсах, змаганнях, тренінгах, тощо; 

- вчитись готувати їжу, доглядати за своєю оселею та одягом.  

Традиційно, здоров’язберігаюча складова перебування дітей в таборі була однією із пріоритетних. Діти відвідували сучасний басейн із джакузі, водяними гірками та спеціальними додатковими басейнами. Проводилися заняття на свіжому повітрі з футболу, волейболу. Відбувались сплави на байдарках по р.Нарев.

Однією із незабутніх подій для учасників табору було відвідування Музею Незрячих у Варшаві. Дітям довелось відчути себе на місці людей, які зовсім не бачать, подолати страхи. Найбільшим потрясінням для дітей стало те, що екскурсоводи, які проводили екскурсію, були незрячими.

Проживали діти у дуже комфортних та зручних номерах «Дому Студента» від Гуманістичної академії ім. А.Гейштора. Кімнати на 2-3 особи з усіма вигодами (туалет, душ). На кожному поверсі є повноцінна кухня – з холодильником, електричною плитою та кухонними приладами, де можна було в будь-який час готувати їжу. Харчування було повноцінним 3-разовим – сніданок, обід та вечеря.

Час у таборі промайнув як один день – нам всім було дуже цікаво та весело. Дякуємо за незабутні враження від знайомства з кожним із Вас! Дякуємо за позитивні відгуки дітей і їхніх батьків! Ми цінуємо Вашу думку! Сподіваємося на продовження співпраці та спільні подорожі й відкриття нових цікавих місць.

Сумно було розлучатися, але ж ми не прощаємось назавжди.

ATOMY постійно організовують цікаві проекти, сподіваємось ще не раз зустрітись з новими друзями!

Висловлюємо вдячність опікунам, які бездоганно щодня виконували свою роботу, за їхнє терпіння і розуміння, креативність і запал.

З нетерпінням чекаємо нових проектів!

 

Read 426 times