Проект Зимовий мовний табір 2018 з ГО «АТОМY» завершено!

Підведення підсумків

 

Закінчився парад новорічних свят та зимові канікули 2018 з  ГО «Європейська культурно-просвітницька ініціатива «ATOMY» !!!

 Чудово, весело та змістовно проведені 10 днів (з 9 по 19 січня) в м. Пултуск принесли неймовірно багато задоволення учасникам нашого проекту.  

В проекті приймали участь діти віком від 13 до 17 років з різних міст України. 

Заплановану програму та основне завдання мовного табору виконано у повному обсязі!!!

    

Завдяки небайдужим людям, ГО «Європейська культурно-просвітницька ініціатива «ATOMY» отримала змогу профінансувати участь у проекті дітям, батьки яких загинули в АТО. За фінансову підтримку керівництво організації висловлює щиру подяку  Володимиру Солоничному, Сергію Афонькіну, ФОП Олександру Нестеруку, дирекції ВКФ «Інтем» та іншим меценатам, які побажали залишитись «інкогніто», але так само зробили значний вклад в реалізацію згаданого проекту та допомогли здійснити чиюсь «дитячу» мрію.

Команда учасників та координаторів табору працювали разом над створенням незабутнього настрою під час традиційних українських свят (Старий новий Рік та другий Святвечір). Сценарій традиційної новорічної обрядовості українців та святкування Старого нового Року (Маланки і Василя) були перекладені учасниками на польську мову, що дало змогу отримати незабутній досвід та веселу розвагу. То був  справжній, унікальний маскарад з прикрашанням ялинки, конкурсами та призами для всіх, без винятку, учасників свята. На свято  запросили викладача польської мови.

У приготуванні традиційних українських страв до святкової вечері на Святвечір приймали участь усі учасники проекту. Під час вечері діти розповіли які традиції святкування у кожного в родині. 

      

 Для ознайомлення з приготуванням польських страв до учасників проекту на майстер клас з приготування «Польського лечо» запрошували учнів Zespol Szkуl im.Boleslawa Prusa, смакували разом з шеф-кухарем і отримали справжнє задоволення від страви та спілкування.

 Кожен день в таборі був незабутнім і розписаний по хвилинах.

- Ранкова руханка на стадіоні, сніданок, тригодинне заняття з вивчення польської мови, відбувались традиційно кожного дня.

- Після обіду щоденна коротка прогулянка містом.

- Різноманітні заходи з оздоровлення та покращення фізичної підготовки (басейн, спортзал), ігрові заняття спортом, цікавий квест зимовими вулицями Пултуска, конкурси, змагання, тренінги та фільми.

- Проведено всі заплановані екскурсії. Традиційна ознайомча екскурсія Пултуском, музей Шопена у Варшаві у супроводі польськомовних екскурсоводів. Музей науки Коперника викликав у дітей багато емоцій і цікавості. 

- Відбулись і дві заплановані поїздки до супермаркетів. 

 

 

  

 Кожного дня, під час вечері, підбивали підсумки дня, ділились враженнями. Діти аналізували виконання поставлених перед ними задач і висловлювали свої побажання на наступний день. Ми всі неймовірно здружились.

Сумно було розлучатися, але ж ми не прощаємось назавжди 

ATOMY постійно організовують цікаві проекти, про які завжди повідомляємо на нашій сторінці у фейсбук www.facebook.com/atomy.com.ua/

 Сподіваємось ще не одноразово зустрітись з новими друзями! 

Величезна ПОДЯКА батькам за виховання дітей!!! 

У нас весело! Приєднуйся до ATОMY !!! 

* * * * * * * 

 ☎ +380674550190 +380504345933

 ✉ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

Read 233 times