У період з 9 по 30 липня 2018 року в м. Пултуск (республіка Польща) у рамках реалізації проекту «WSPANIAŁE LATO Z “ATOMY” 2018» працював щорічній літній мовний табір. 

Завданням мовного табору було показати дітям інший, відмінний від звиклого для них темп життя з ознайомленням найбільш цікавих пам’яток та одночасного вивчення польської мови і адаптації в польськомовне середовище.

Заздалегідь розроблена програма перебування у таборі дозволила дітям істотно розширили свій світогляд і дізнались  багато нового, а головне - мати практику у спілкуванні польською мовою і можливість перевірити себе і оцінити самостійно свої знання мови, що були отримані протягом року. 

У таборі, як завжди, проводились заняття  у різних формах навчання, а саме в ігровій, спортивній та театральній. Це дало змогу табору ефективно працювати за тематичним напрямом «Відмінності та схожість польської та української культури». Учасники проекту самостійно підготували виставу польською мовою про схожість і відмінність культури двох країн України та Польщі.

У таборі щодня проводилися різноманітні заходи і незалежно від погодних умов всі неухильно  дотримувались режиму дня і розкладу навчальних занять. 

 Ігри, робота над індивідуальними завданнями і груповими творчими проектами, поєднання навчання із захопливим відпочинком мали на меті допомогти дітям здобути необхідні навички спілкування польською мовою, легше  долати мовний бар’єр і, найголовніше, закріпити мотивацію для подальшого вивчення іноземної мови. Учасники також відвідали цікаві екскурсії, відпочивали у басейні, двічі робили сплав на байдарках по ріці Нарев. Варто відзначити і своєрідну неповторну атмосферу дружби і затишку, яку ми відчували під час роботи і відпочинку у таборі.

Кожен учасник табору отримав пам’ятні подарунки та символічні нагороди. Час, проведений у таборі, дозволив його оганізаторам набути неоціненний досвід, а учасникам – знання, масу позитивних емоцій та усвідомлення того, що оволодіння іноземною мовою сьогодні є невід’ємним  кроком на шляху здобуття знань у важливий для країни час інтеграції у Європейський союз.

 

Зі словами вдячності  звертаємось до батьків за виховання дітей.

Сподіваємось на подальшу співпрацю з ГО “ATOMY” у наступних проектах. 

 

Підведення підсумків

 

Закінчився парад новорічних свят та зимові канікули 2018 з  ГО «Європейська культурно-просвітницька ініціатива «ATOMY» !!!

 Чудово, весело та змістовно проведені 10 днів (з 9 по 19 січня) в м. Пултуск принесли неймовірно багато задоволення учасникам нашого проекту.  

В проекті приймали участь діти віком від 13 до 17 років з різних міст України. 

Заплановану програму та основне завдання мовного табору виконано у повному обсязі!!!

    

Завдяки небайдужим людям, ГО «Європейська культурно-просвітницька ініціатива «ATOMY» отримала змогу профінансувати участь у проекті дітям, батьки яких загинули в АТО. За фінансову підтримку керівництво організації висловлює щиру подяку  Володимиру Солоничному, Сергію Афонькіну, ФОП Олександру Нестеруку, дирекції ВКФ «Інтем» та іншим меценатам, які побажали залишитись «інкогніто», але так само зробили значний вклад в реалізацію згаданого проекту та допомогли здійснити чиюсь «дитячу» мрію.

Команда учасників та координаторів табору працювали разом над створенням незабутнього настрою під час традиційних українських свят (Старий новий Рік та другий Святвечір). Сценарій традиційної новорічної обрядовості українців та святкування Старого нового Року (Маланки і Василя) були перекладені учасниками на польську мову, що дало змогу отримати незабутній досвід та веселу розвагу. То був  справжній, унікальний маскарад з прикрашанням ялинки, конкурсами та призами для всіх, без винятку, учасників свята. На свято  запросили викладача польської мови.

У приготуванні традиційних українських страв до святкової вечері на Святвечір приймали участь усі учасники проекту. Під час вечері діти розповіли які традиції святкування у кожного в родині. 

      

 Для ознайомлення з приготуванням польських страв до учасників проекту на майстер клас з приготування «Польського лечо» запрошували учнів Zespol Szkуl im.Boleslawa Prusa, смакували разом з шеф-кухарем і отримали справжнє задоволення від страви та спілкування.

 Кожен день в таборі був незабутнім і розписаний по хвилинах.

- Ранкова руханка на стадіоні, сніданок, тригодинне заняття з вивчення польської мови, відбувались традиційно кожного дня.

- Після обіду щоденна коротка прогулянка містом.

- Різноманітні заходи з оздоровлення та покращення фізичної підготовки (басейн, спортзал), ігрові заняття спортом, цікавий квест зимовими вулицями Пултуска, конкурси, змагання, тренінги та фільми.

- Проведено всі заплановані екскурсії. Традиційна ознайомча екскурсія Пултуском, музей Шопена у Варшаві у супроводі польськомовних екскурсоводів. Музей науки Коперника викликав у дітей багато емоцій і цікавості. 

- Відбулись і дві заплановані поїздки до супермаркетів. 

 

 

  

 Кожного дня, під час вечері, підбивали підсумки дня, ділились враженнями. Діти аналізували виконання поставлених перед ними задач і висловлювали свої побажання на наступний день. Ми всі неймовірно здружились.

Сумно було розлучатися, але ж ми не прощаємось назавжди 

ATOMY постійно організовують цікаві проекти, про які завжди повідомляємо на нашій сторінці у фейсбук www.facebook.com/atomy.com.ua/

 Сподіваємось ще не одноразово зустрітись з новими друзями! 

Величезна ПОДЯКА батькам за виховання дітей!!! 

У нас весело! Приєднуйся до ATОMY !!! 

* * * * * * * 

 ☎ +380674550190 +380504345933

 ✉ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

Впродовж двох днів 10 та 11 квітня "АТОМY" приймали на Івано-Франківщині гостей - наших партнерів, представників Вищої Школи Банкової в Торуні та Бидгощі.

Університети Wyższa Szkoła Bankowa – це найбільша в Польщі приватна група вищих навчальних закладів у сфері бізнес-освіти. Тисячі студентів навчаються на 455 спеціальностях, серед яких популярними є Фінанси і бухгалтерський облік, Дизайн в бізнесі, Інформатика, Психологія в бізнесі, Менеджмент, Туризм і рекреація, Адміністрація, Логістика.

10 квітня у школі №1 міста Галича було організовано зустріч громади з представниками ВСБ. Представники польських університетів Христина Вінявська та Пьотр Гуральський розповіли старшокласникам про переваги навчання в Польщі: можливість отримання європейського диплому, безкоштовний курс польської мови для першокурсників-2017, можливість отримання стипендій, рік безкоштовного навчання для кращих абітурієнтів та багато інших.

Запрошуємо учнів, батьків, педагогів та усіх бажаючих на зустріч з представниками Університету Wyższa Szkoła Bankowa у Торуні та Бидгощі!

Університети ВСБ – це найбільша в Польщі група вищих навчальних закладів у сфері бізнес-освіти. Тисячі студентів із задоволенням навчаються на 455 спеціальностях, серед яких популярними є Фінанси і бухгалтерський облік, Дизайн в бізнесі, Інформатика, Психологія в бізнесі, Менеджмент, Туризм і рекреація, Адміністрація, Логістика...

Зустріч відбудеться у вівторок 11 квітня о 19:00 
за адресою: м. Івано-Франківськ, Народний дім "Просвіта", вул. Грушевського, 18.

Вхід вільний!

Також протягом 11-12 квітня відбудуться зустрічі у навчальних закладах містах.

Довідки за тел., viber: 067 455-01-90, 050 434-59-33, 095 323-50-30.

Спеціальна пропозиція!

Університет Банківської справи у Торуні і Бидгощі разом з ГО «Європейська культурно-просвітницька ініціатива» розробили ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ на безкоштовний місячний курс польської мови у Польщі! 

Отримати Сертифікат можна на зустрічі!

Мовний табір – це відмінний спосіб поєднати активний відпочинок з вивченням польської мови та пізнавальними розвагами!

Місце проведення: мальовниче містечко Пултуск (58 км від Варшави)

Тривалість зміни: 10 днів.

Вікові групи: 10-14 років та 15-17 років.

Проживання: у гуртожитку готельного типу Академії Гуманістичної ім.А.Гейштора в 3-місних номерах з усіма зручностями.

Програма табору:

- Щоденні заняття польською мовою 3-4 год. з висококваліфікованими викладачами – носіями мови.

- Купання та пікніки на березі р.Нарев, прогулянки на байдарках

- Відпочинок у міському басейні, щоденні спортивні заняття та розваги

- Незабутні екскурсії - старовинна Варшава, Центр науки Коперніка, Варшавська бібліотека з чудовим садом, Варшавський зоопарк, Музей романтизму в Опіна Гурі.

- Програма адаптації до іноземної країни (інтерактивні ігри, конкурси, змагання, тренінги, фільми тощо)

Ми гарантуємо:

  • Повноцінне здорове харчування (3-разове+полуденок)

  • Цілодобову опіку координаторів

  • Медичне страхування

  • Візову підтримку

Нехай канікули ваших дітей будуть цікавими, змістовними та корисними!

"АТОМY" приготували для вас суперпропозицію, від якої неможливо відмовитись!

Запрошуємо майбутніх студентів та їхніх батьків у освітньо-екскурсійний тур до Польщі!  З Протягом 6 днів з 29 березня по 5 квітня 2017 року ми: 

  • Побуваємо у 9 чарівних містах Польщі

  • Відвідаємо дні відкритих дверей у 10 навчальних закладах (технікумах та університетах)

  • Матимемо прогулянки та екскурсії з гідом у всіх містах.

Учасники поїздки зможуть на власні очі побачити умови проживання та навчання, ознайомитись з програмами та спеціальностями в університетах та технікумах, особисто поспілкуватись з представниками навчальних закладів та українськими студентами, які вже навчаються в Польщі. 

Подорож буде дуже насиченою та цікавою! Ми гарантуємо якісний супровід, триразове харчування, проживання в зручних готелях,  теплий організований прийом у всіх навчальних закладах, цікаві екскурсії і можливість шопінгу. Але головне - ви отримаєте відповіді на всі свої запитання стосовно навчання в Польщі і обов'язково зробите правильний вибір! 

З усіма додатковими запитаннями та для запису звертайтесь за тел. +38 067 455-01-90, +38 095 323 50 30.

Ознайомтесь з детальною програмою поїздки!

Дні відкритих дверей у технікумах та університетах Польщі

Хороші новини!

У 2017/2018 навчальному році у Zespół Szkół im.Bolesława Prusa м. Пултуск відкривається нова спеціальність - technik handlowiec (торговий агент).

Технікум запрошує на навчання випускників 9, 10, 11 класів загальноосвітніх шкіл України, яким не виповнилось 18 років. 

Навчання в технікумі триває 4 роки і є безкоштовним!

Після закінчення навчання на спеціальності technik handlowiec (торговий агент) випускник зможе:

Мовний табір від «АТОМУ» - це дуже весело, пізнавально і корисно! Було все – вивчення мови, заняття спортом, басейн, екскурсії, інтерактивні ігри, танці, розваги, святкування традиційних українських Старого нового року та Святвечора…. Навіть вареники самі ліпили :-)

Екскурсії з професійними екскурсоводами (польською мовою) історичними місцями - одна з обов'язкових складових програми табору!

З радістю повідомляємо, що мовний табір успішно розпочався!

Учасники щасливо доїхали до місця проведення табору, поселились та у перший день мали чудову екскурсію по старовинному Пултуску.

На другий день головною подією було відвідування міського басейну, де всі разом добре повеселились. Після обіду - традиційне заняття з вивчення польської мови. Ввечері психолог "АТОМів" організувала інтерактивні ігри.

Сьогодні діти поїхали на екскурсію до Варшави.

Мазовецька Торгова палата в Цеханові у співпраці з  радою з питань освіти організували конкурс, у якому взяли участь учні школи ім. Б. Пруса.

Метою  була популяризація серед молоді поняття "підприємництво" і заохочення до творчості через написання короткого літературного твору гумористичного або іронічного характеру у вигляді вірша, епіграми, лімерика, прози, короткої форми кабаре або фейлетону. У конкурсі взяли участь багато студентів з середніх шкіл у регіоні. 

17 листопада 2016 р. у Цехановському  Центрі освіти і культури STUDIO відбулося урочисте резюме конкурсу, куди були запрошені керівники шкіл, викладачі підприємництва та учасники. Школу їм. Б. Пруса представляв Віктор Савченко та Богдан Лесько - учні 1 курсу факультету "Технік організації реклами", та викладач підприємництва, яка підготувала студентів для участі в конкурсі, п. Hanna Trojgo. 

Ми раді повідомити, що Віктор Савченко став лауреатом і отримав від президента Мазовецької торгової палати престижну нагороду. Вітаємо!

 

17 листопада на Житомирщину завітали наші партнери з Університету Банківської справи у Бидгощі і Торуні (ВСБ). Представники ГО "Європейська культурно – просвітницька ініціатива» організували зустрічі у навчальних закладах міста Житомир та Новогуйвінське.  

Старшокласники мали можливість поспілкуватись з директором з продажів Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy паном Krzysztof Nawrocki.