Середа, 25 січня 2017 21:07

Зимовий табір від "ATOMY" в Пултуску - підсумки

Зимовий мовний табір «ATOMY» у м.Пултуску (Польща) тривав 10 повних днів – з 10.01.2017 по 19.01.2017 включно. 

В день приїзду, 10 січня, діти відвідали 2-годинну екскурсію польською мовою по історичній частині м. Пултуска, де вони змогли задати запитання та обговорити все, що їх цікавило.

Ще одна екскурсія відбулася у Варшаві 12 січня. Учасники табору мали змогу отримати вичерпну інформацію про історію міста зокрема та Польщі в цілому. У Королівському замку Варшави при огляді виставкових експозицій діти познайомилися із творчістю Рембрандта, історичними постатями в польській історії, способом та укладом життя поляків в різні історичні епохи, переглядали фільми у форматі інтерактивних технологій.

Здоров’язберігаюча складова перебування дітей в таборі була однією із пріоритетних. Діти відвідували сучасний басейн із джакузі, водяними гірками та спеціальними додатковими басейнами. Проводилися заняття на свіжому повітрі з футболу, волейболу, ранкова фізична гімнастика. Також кожного дня відбувалися заняття та мінітренінги із психологом за напрямами: «Налагодження ефективної комунікації з однолітками», «Розвиваємо творчість та уяву», «Командотворення», «Подолання непорозуміння та конфліктів як основна складова ефективної взаємодії» та ін. Також проводилися тематичні вечори із вікторинами, конкурсами, змаганнями та врученням подарунків.

Кожного дня діти мали тригодинне заняття з польської мови (викладач – носій мови), однією із складових домашнього завдання якого були перегляди тематичних художніх відеофільмів на польській мові з наступним їхнім обговоренням.

Незабутніми і неповторними були заняття з підготування святкування «Старого Нового Року» 13 січня, та безпосереднє його святкування. З конкурсами, піснями, подарунками та, звичайно, новорічною дискотекою. 

15 січня учасники відвідали концерт оркестрової музики в історичному замку «Дім Полонії» в м.Пултуску. 

З метою збереження та підтримання українських традицій, опікуни групи та всі учасники табору приготували 18 січня Святу вечерю. Діти мали змогу взяти участь в приготуванні традиційних українських страв – куті, вареників, узвару, риби, пампушків.

В день від’їзду, 19 січня, учасники поїздки відвідали відомий Центр науки Коперника у м.Варшаві, в якому представлені експонати, на котрих можна самостійно здійснювати експерименти з фізики, хімії, біології, астрономії та математики. Також на деяких експозиціях можна було отримати досвід взаємодії із робототехнікою.

Проживали діти у дуже комфортних та зручних номерах «Дому Студента» від Гуманістичної академії ім. А.Гейштора. Кімнати на 2-3 особи з усіма вигодами (туалет, душ). На кожному поверсі є повноцінна кухня – з холодильником, електричною плитою та кухонними приладами, де можна було в будь-який час готувати їжу. Харчування було повноцінним 3-раовим – сніданок, обід та вечеря. Зазвичай це виглядало так: сніданок – чай, булочки, м’ясна нарізка, сирна нарізка, пластівці 5 видів, молоко, нутелла, джеми; обід – на перше супи з польської кухні, на друге – гарнір та м’ясне (відбивні, котлети по-київськи, підливи, запіканки…..), компот; вечеря – м’ясна та сирні нарізки, булочки, налисники, пампушки та інші страви.

Час у таборі промайнув як один день – нам всім було дуже цікаво та весело. Дякуємо за незабутні враження від знайомства з кожним із Вас! Дякуємо за позитивні відгуки дітей і їхніх батьків! Ми цінуємо Вашу думку! Сподіваємося на продовження співпраці та спільні подорожі й відкриття нових цікавих місць.

Висловлюємо вдячність керівництву Гуманістичної Академії ім. А.Гейштора та дирекції Технікуму ім. Болеслава Пруса за співпрацю, теплий прийом. З нетерпінням чекаємо нових проектів!

Read 898 times

Image Gallery