Collegium Da Vinci у Познані 

Collegium Da Vinci – один із найстарших приватних вищих навчальних закладів у Познані. Це навчальний заклад нового типу, метою якого є скоро­чення шляху кожної молодої людини, яка прийшла вчитися в ці стіни, від не­досвідченого студента до компетентного фахівця, якого потребує сучасний бізнес. 

Сучасний, яскравий та креативний навчальний заклад захоплює з першого погляду — цей молодий приватний ВУЗ, створений для творчої та цілеспрямованої молоді. Collegium DA VINCI гарантує рівень європейської освіти і перспективу європейської кар’єри.

Розпочни свою професійну кар’єру з навчання, яке дає більше, ніж просто знання. Вибери з сучасної освітньої програми CDV ідеальну спеціальність для себе! 

Вища школа Гуманітарних наук та Журналістики (WSNHiD, Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa), тепер COLLEGIUM DA VINCI в Познані було засновано у 1996 році. На даний час тут навчається понад 7 000 студентів на 7 факультетах. У викладацькому колективі Сollegiumu  є багато відомих вчених, діячів науки та мистецтва. Усі вони висококваліфіковані педагоги із багатолітнім досвідом викладання у найкращих ВНЗ Польщі та Європи. Інноваційні спеціальності, динамічний розвиток науково-дослідницької бази та інфраструктури університету, нові навчальні програми польською та англійською мовами – все це робить Сollegium гуманітарних наук та журналістики в Познані єдиним університетом у Великопольському воєводстві, якій готує студентів по даним напрямкам.

На 7 факультетах Сollegium гуманітарних наук та журналістики можна отримати ступінь бакалавра, магістра, також є можливість отримання післядипломної освіти. Також є так звана, Академія третього віку (для людей, яким поза 40 років). При ВНЗ діє Початкова та Середня Академічна школа da Vinci для дітей (Uniwersytet dla dzieci), в яких студенти, наприклад, з факультету Педагогіки, отримають практичні навички.

Факультети та спеціальності:

Креативний менеджмент (бакалаврат)

Це унікальна можливість навчання в галузі управління, яке базується на трьох фундаментах: управлінні, психології і знанні засобів ІТ. Завдяки цьому, ти отримаєш унікальні навички в різноманітних областях, необхідні для ефективного управління.

Будучи випускником факультету „Креативний менеджмент”, ти знайдеш роботу на менеджерських посадах різного рівня, у всіх організаційних структурах підприємств, у сферах управління людськими ресурсами, проектами, ризиком, стресом і конфліктами, взаємовідносинами з клієнтом, а також часом та знаннями.

• Польськомовна програма

• Англомовна програма

Консалтинг і Коучинг (бакалаврат та магістратура)

У вирі сучасності з’являються нові і нові спеціальності – коучі-профі, фінансові та політичні консультанти – невичерпний перелік професій, попит на які зростає кожен день, а університетів, які надають можливість якісної освіти по даному напрямку дуже мало.

Вибери навчання за спеціальністю Консалтинг і Коучинг, і ти здобудеш знання та вміння, необхідні для роботи в якості біз­нес-тренера і тренера особистісного розвитку, фахівця з піару, професійного коучера.

• Польськомовна програма

• Бакалаврат (3 роки)

• Магістратура (2 роки)

• Понад 70% практичних занять, які проводяться досвідченими тренерами і коуч-консультантами. 

• Тісна співпраця з найбільшою міжнародною асоціацією коучингу International Coach Federation (ICF).

Графічний дизайн (бакалаврат)

Свої професійні плани ти пов’язуєш з креативними посадами? Тебе цікавить історія мистецтва, історія графіки, естетика, психо­фізіологія сприйняття, маркетинг і реклама? 

Почни навчання за спеціальністю Графіка. Ми підготуємо тебе до роботи професійного графіка, спеціаліста з питань візу­альної комунікації, арт-директора, бренд-менеджера або веб-дизайнера. Тільки найсучасніші програми навчання, декілька перспективних спеціальностей, новітні технології, семінари від відомих художників та дизайнерів з усього світу, тісна співпраця із провідними рекламними агенціями, державними закладами, арт-галереями.

• Польськомовна програма 

• Бакалаврат (3 роки) 

• Унікальна програма навчання на двох спеціальностях: рекламно – видавнича графіка та анімація і інтерактивна графіка 

• Заняття проводяться видатними діячами мистецтва, педагогами з багатим художнім доробком.

Інформатика

Ти цікавишся сучасними інформаційними технологіями? Ти хо­чеш проектувати сучасне програмне забезпечення або створю­вати комп’ютерні ігри? 

Після закінчення Інформатики в CDV ти зможеш працювати про­грамістом інтернет-додатків, комп’ютерних ігор, мобільних при­строїв або інформатичних систем.

• Польськомовна програма

• Англомовна програма

• Бакалаврат (3.5 роки)

• Спеціалізовані, сучасні лабораторії, в тому числі унікальні лабораторії комп’ютерних ігор з консолями Xbox, контролерами Kinect і телевізорами. 

• Співпраця з фірмами IBM і Microsoft, яка дає можливість отримати важливі сертифікати, визнані роботодавцями.

Інтернет-маркетинг (Mediaworking) 

Ти хочеш отримати ґрунтовні знання про новітні тренди в сфері техніки продажів, маркетингу і Public Relations? Основні інстру­менти реклами (Google Adwords), статистики веб-сайтів (Google Analitics), основи пошукової оптимізації (SEO), створення текстів, копірайтинг, залучення трафіку на веб-сторінках – це ті сфери, в яких ти хотів би професійно розвиватись? 

Mediaworking – це спеціальність, створена у співпраці з фірмами, які визначають тренди в сферах управління інтернет – спільно­тами, маркетингу і PR. Після закінчення цієї спеціальності тебе чекає робота в рекламних та інтерактивних агентствах, редакці­ях інтернет порталів, консалтингових фірмах.

• Польськомовна програма

• Бакалаврат (3 роки)

• Багато практичних занять. 

• Дві спеціалізації: контент-дизайнер бізнесу і політики та контент-дизайнер трендів і культури.

Основні переваги Сollegium Da VINCI: 

• 20 років діяльності на ринку освіти, заснованої на інноваціях, співпраці з бізнесом у розробці програм занять, і турботі про максимальний комфорт навчання.

• Інноваційні програми та методи навчання, з використанням досвіду американських і європейських університетів;

• Міжнародна співпраця з бізнесом - в даний час з більш ніж 100 компаніями з галузі ІТ енергетики, графіки, маркетингу і реклами та HR, а також фондами, центрами, освітніми установами, галереями, театрами та установами культури і мистецтва, які пропонують роботу випускникам, а також платні стажування і практики.

• Розвинута інфраструктура ВНЗ – будівля CDV є одним з найсучасніших об'єктів навчання в країні. На 18 000 кв.м площі знаходяться сучасні лекційні та конференц-зали, практичні комп'ютерні класи, Xbox клас, актовий зал, бібліотека і читальний зал, кафе, гімнастичний зал, тренажерний зал, 4 корти для сквошу.

• Залучені викладачі та коучі, практичні заняття, тренінги та семінари.

Read 1644 times