Вища школа управління охороною праці в Катовіце (WSZOP)

Вища школа управління охороною праці в місті Катовіце (WSZOP) – це сучасний навчальний заклад, в якому здійснюється підготовка фахівців за гуманітарними, соціальними та технічними спеціальностями. Він діє відповідно до Болонської системи, яка використовується у всіх країнах ЄС.

Керівництво університету надає великого значення інтернаціоналізації навчання: WSZOP співпрацює з багатьма університетами та науково-дослідними центрами в Польщі та за кордоном, реалізує міжнародні навчальні програми, стажування, дослідження в університетах Європейського Союзу та обмін студентами та викладачами.

Вища школа управління охороною праці знаходиться в самому центрі міста Катовіце. Це місто є столицею Сілезької метрополії та центром найбільшої в Польщі промислової агломерації, яка налічує чотири мільйони мешканців.

WSZOP була заснована у 2002 році і є вписана в регістр непублічних вузів Міністерства Науки і Вищої Освіти. Місія університету полягає в освіті лідерів в сфері гуманізації трудових відносин людини - середовища для організації на ринку праці.

Якість навчання у WSZOP була сім раз позитивно оцінена Акредитаційною комісією Польщі (АКП). Це визначник високого рівня освітніх програм, викладачів і цінності дипломів у WSZOP.

ІНФРАСТРУКТУРА НАВЧАННЯ

Університет має сучасні аудиторії, лабораторії і спортивний зал. Загальна площа трьох корпусів становить понад 10 000 м2. Заняття проходять в понад 10 лекційних аудиторіях і залах, 50 практичних аудиторіях і в 36 лабораторіях. У всіх корпусах є загальнодоступні комп’ютери та Wi-Fi.

Лекційні та практичні аудиторії обладнані мультимедійними проекторами, екранами, системами відео конференції, професійними звуковими системами та системами синхронного перекладу. 

Інформаційна система бібліотеки WSZOP забезпечує швидкий і простий доступ до колекції книг, наукових журналів і електронних баз даних. Книжки можна замовити дистанційно, для чого потрібен тільки доступ до мережі Інтернет. У бібліотеці ви можете також користуватися технікою для відтворення та засвоєння мультимедійного матеріалу. Додатковою перевагою є культурні заходи, що організовують бібліотекарі: виставки картин і фотографій, зустрічі з авторами, ярмарки книг.

Університет пропонує навчання на таких напрямках:

МЕНЕДЖМЕНТ

Бакалаврат

(6 семестрів, 3900 зл./рік)

Магістратура

(4 семестри, 3900 зл./рік)

- Психологія в бізнесі

- Міжнародні економічні відносини

- Управління підприємством

- Управління людськими ресурсами

- Коучинг та наставництво в організаціях

- Управління проектами

 

ВНУТРІШНЯ БЕЗПЕКА

Бакалаврат

(6 семестрів, 3900 зл./рік)

Магістратура

(4 семестри, 3900 зл./рік)

- Безпека і громадський порядок

- Кримінологія та криміналістика

- Спеціальні методи

- Безпека в державному управлінні

- Детективістика та криміналістика

- Тактика і техніка втручання

 

АНГЛІЙСЬКА ФІЛОЛОГІЯ

Бакалаврат

(6 семестрів, 4700 зл./рік)

- Прикладний переклад

- Спеціалізовані мови (англійська та іспанська мови)

 

КУЛЬТУРОЗНАВСТВО

Бакалаврат

(6 семестрів, 3800 зл./рік)

- Кіно і культура сучасних засобів масової інформації

- Реклама та зв'язки з громадськістю

 

УПРАВЛІННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА

Бакалавр-інженер

(7 семестрів, 3900 зл./рік)

Магістратура

(3 семестри, 3900 зл./рік)

- Логістика в промисловості і торгівлі

- Управління якістю

- Зварювання

- Управління енергією

- Управління в логістиці

- Управління довкіллям та відходами

 

СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ

Центр міста та гуртожитки навчальних закладів – це центри студентського життя. Тут є можливість познайомитися з новими людьми, брати участь у міжнародному обміні досвідом та поглядами.

Катовіце відрізняється своєю дружною атмосферою, яка панує серед студентів. Серед майже 300 000 мешканців міста 80 000 є студентами!

Студенти WSZOP - це активні, цікаві люди, а Школа для них не тільки місце, де вони здобувають освіту. Саме тут вони розвивають свої пристрасті в наукових колах, організовують заходи і вечірки, та просто проводять час. 

БЮРО КАР’ЄРИ

Бюро кар’єри WSZOP допомагає в активному пошуку праці та стажування в Польщі та за кордоном. Проводить професійні та психологічні консультації (допомогає визначити професійні здібності).

Особливо студенти цінують тренінги, які є корисними для розвитку соціальних навичок на теми:

Асертивність, Комунікація, Стрес та як з ним боротися, Ведення переговорів, вирішення конфліктів, Творче мислення, Етикет у бізнесі та особистому житті.

АКАДЕМІЧНА СПОРТИВНА АСОЦІАЦІЯ (AZS)

Учасники клубу AZS WSZOP роблять багато спортивних успіхів. Серед них є медалісти з різних видів спорту, в тому числі карате, джіу-джитсу та дзюдо. У загальній класифікації Академічних чемпіонатів Сілезії у 2014/2015 навчальному році клуб зайняв друге місце серед приватних університетів.

Клуб AZS WSZOP запрошує до участі в таких секціях:

  • футбол

  • плавання

  • карате та самозахист

  • баскетбол для дівчат та хлопців

  • гандбол для дівчат

  • волейбол для дівчат та хлопців.

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach чекає на тебе!

 

Read 2746 times