Вища школа єврорегіональної економіки (WSGE) у Варшавському Юзефові

Вища школа єврорегіональної економіки (WSGE) у Варшавському Юзефові створена 2002 року і є приватним вузом. Для польських студентів університет пропонує навчання на таких освітніх напрямках: «Менеджмент», «Адміністрація», «Внутрішня безпека», «Міжнародне право». Для іноземних студентів пропонуються спеціальності «Адміністрація в бізнесі», «Готельний та туристичний менеджмент» (бакалаврат), і «Адміністрація в бізнесі», «Готельний та туристичний менеджмент», «Інформаційні системи в бізнесі», «Менеджмент охорони здоров’я», «Інженерна справа» (магістратура).

Згідно з Болонською декларацією, навчання в бакалавраті триває 3 роки, в магістратурі – 2 роки. Після закінчення навчання студенти мають можливість залишитись в Польщі протягом 1 року на підставі візи для пошуку роботи.

WSGE у своїй діяльності використовує європейські програми. Найпопулярнішою серед них є Erasmus, завдяки якій існує можливість обміну студентами та науковцями з рядом науково-дослідних центрів з-за кордону. У рамках цієї програми вища школа також відправляє студентів на стажування в іноземні установи. Крім того, у вузі реалізуються чотири освітні проекти, на які з фондів Європейського Союзу в цілому виділено близько 2 млн. євро.

WSGE розташована у Юзефові – місті, яке всього на 3 км віддалене від Варшави. Це миле і зручне місце для навчання, поблизу відомих пам`яток історії та культури столиці Польщі. Університет дуже сучасний з професійним, досвідченим і відкритим колективом.

 Освітні програми

Освітні напрямки*

Освітні рівні

Готельний і туристичний менеджмент

Б

 

М

 

Управління людськими ресурсами

Б

 

М

П

Міжнародний бізнес

Б

 

М

 

Маркетинг

Б

 

М

 

Менеджмент агробізнесу

Б

 

М

 

Управління бізнесом

Б

 

М

 

Управління проектами

Б

 

М

П

Безпека управління бізнесом

 

 

М

 

Педагогіка

Б

 

М

 

Управління

Б

 

 

 

Відновлювані джерела енергії

 

І

М

П

Охорона навколишнього середовища

 

І

 

 

Ландшафтне планування

 

І

 

 

Міжнародне управління бізнесом

 

 

 

П

Дипломатія з елементами соціальної комунікації

 

 

 

П

Китайська культура бізнесу

 

 

 

П

Адміністративне право та самоврядування

з елементами права ЄС

 

 

 

П

Кібербезпека

 

 

 

П

Менеджмент відходів

 

 

 

П

* навчання відбувається англійською мовою

Б – ступінь бакалавра (3 роки – 180 ECTS-балів)

І – ступінь бакалавра-інженера (3,5-4 роки – 210 ECTS- балів)

M – ступінь магістра (2 роки – 120 ECTS-балів)

П – післядипломна освіта (1 рік)

Навчальний рік має 2 семестри: 1-й семестр починається 1 жовтня, 2-й семестр – 22 лютого. Зимові канікули тривають 2 тижні, а літні – 3 місяці (липень-серпень-вересень).

Кожного тижня студенти мають близько 20-25 уроків (4-5 рази на тиждень по 5 уроків). Навчальний курс закінчується письмовим або усним іспитом. Екзамени (3 спроби) є безкоштовними. Під час навчання студенти можуть проходити мовні курси та літні школи.

Вища школа Єврорегіональної Економіки ім. Alcide Де Gasperi проводить навчання І і II ступеню (бакалаврат і магістратура) у стаціонарній та заочній формі.

Навчання на стаціонарі відбуваються від понеділка до п'ятниці. Заняття на нестаціонарних навчаннях відбуваються в п'ятницю і суботу двічі на місяць.

Erasmus+та програми обміну є можливими після одного року навчання в Школі.

Місія WSGE

Ключовим завданням вузу є викладання на найвищому рівні. Це завдання реалізовується через відповідно підібраних кадрів, відомих в країні і за кордоном. WSGE невпинно розвиває міжвузівські закордонні контакти. З цією метою вуз користується європейськими програмами, особливо програмою Erasmus. Крім спеціалізованих і практичних знань студенти отримують також загальну освіту, що дозволяє глибше розуміти явища і процеси, які відбуваються у сучасному світ, а також укріпити моральні і людські цінності.

Велика вага наділяється професійним навичкам студентів у рамках практик і державних та закордонних стажувань. Навчальні програми наповнені змістом, пов'язаним з господарською проблематикою і адміністрування між регіонами в Європейському союзі, регіональним співробітництвом.

Вища школа надає також належну увагу навчанню і розвитку молодих наукових кадрів, що впливає на рівень навчання і перспективність. Науково - дидактичні кадри WSGE вдосконалюють свою кваліфікацію, беручи участь у наукових конференціях в країні і за кордоном, практиках в закордонних вузах, примножуючи свій науковий доробок у рамках наукових робіт, дослідженнях і публікаціях своїх книжок та академічних підручників.

Модель навчання, прийнята в у WSGE в Józefowie, гарантує отримання високого рівня підготовки і ефективності світлих і освічених людей, що є головною метою вузу.

Метою Університету є: підготовка молодої людини до життя і роботи в Європейському союзі, навчання молодої людини інноваційності і самостійності в мисленні і діях, знайомство з найновішими техніками адміністрування і менеджменту, можливість навчання для незаможних осіб завдяки невисокій оплаті за навчання, стипендіальній системі а також сприянню з проживанням для іногородніх студентів.

Реалізовуючи дані цілі, Університет гарантує студентам:

  • організацію практик в престижних державних і закордонних інституціях

  • заняття спортом в улюблених спортивних галузях;

  • матеріальну базу:

- власні лекційні сучасно обладнані зали

- власні будівлі

- широкий і безкоштовний доступ до інтернету

- безкоштовна бібліотека і читальні, обладнана фаховою літературою

  • широку матеріальну допомогу:

- наукові і соціальні стипендії для денних і заочних студентів, без вікових обмежень

- допомога в проживанні

  • дружелюбну атмосферу і професійне обслуговування адміністрації вузу:

- ретельне і миле обслуговування персоналу всіх відділів вузу

- безпосередній доступ до керівництва вузу

Переваги навчання у WSGE

1. Ви отримаєте європейський диплом університету, акредитованого в Європейському Союзі.

2. Дружня, орієнтована на студента атмосфера, професійний, досвідчений і відкритий персонал. Університет буде підтримувати вас у:

• процесі отримання візи: розсилка запрошень, співпраця з посольством і прикордонною службою

• організації студентського побуту в Польщі

• зустріч в аеропорту

• розміщення, орієнтаційний день і багато іншого

3. Навчання в Польщі відкриє ваш розум, підвищить незалежність, впевненість в собі

4. Вдосконалить знання мов.

5. Покращить перспективність у працевлаштуванні (роботодавці сприймають кандидатів, які навчалися за кордоном, як більш незалежних, цілеспрямованих і впевнених у собі);

6. Чудова підготовка до праці за кордоном (навчання за кордоном значно полегшує пошук роботи і адаптацію в чужу культуру).

7. Міжнародна програма обміну - Erasmus - навчання в університеті дає право студентам вчитися і накопичувати досвід роботи в інших країнах Євросоюзу.

8. Цікаві стажування.

9. Стипендія для кращих студентів.

Проживання студентів

Дотримуючись польських традицій гостинності, Університет турбується про проживання для студентів. На кожному кроці надається допомога. Студенти можуть винаймати квартири або ж проживати у комфортабельному та зручно розташованому Домі студента, від якого можна протягом кількох хвилин добратись поїздом чи автобусом як до Університету, так і до Варшави.

Бюро кар’єри

Метою Бюро кар’єри є надання допомоги студентам і випускникам університету щодо того, як розпочати професійну діяльність та адаптуватися на сучасному ринку праці, ефективно розвиватися та проектувати свою кар’єру.

Бюро кар’єри встановлює та підтримує контакти з працедавцями, збираючи та класифікуючи пропозиції роботи і стажування. Поширює наявну інформацію про поточний ринок праці, його вимоги й тенденції розвитку.

Освітня характеристика випускника

Випускник, здобуваючи диплом Вищої школи Єврорегіональної економіки, отримує високий рівень освіти, якісну професійну підготовку, загальний інтелектуальний розвиток і корисні життєві навички, необхідні для працевлаштування, отримання європейського громадянства та закладення основ постійного самовдосконалення й особистого розвитку.

Read 1762 times