Вища економічно-гуманітарна школа у м. Бельсько-Бяла

Вища економічно-гуманітарна школа пропонує навчання з отримання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «магістр», а також післядипломну освіту в галузі гуманітарних і соціальних наук.

Наразі ВШЕГ є єдиним недержавним ВНЗ у Підбескід’ї, що має право надавати кваліфікаційний рівень «магістр» на факультетах філології (спеціальності «Англійська філологія» та «Німецька філологія») та управління.

 

Місія інституту – зацікавленість студентів у дослідженні навколишнього світу. Вона реалізується шляхом формування студентів як творчих особистостей зі здатністю отримувати потрібні знання, а також завдяки високій якості та гнучкості системи навчання, що підтверджують престижні рейтинги, у тому числі рейтинг Вищих шкіл «Перспективи» та «Речпосполіта», а також „Business Warsaw Journal”.

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

1.      Філологія (англійська та німецька)

2.      Управління

3.      Політологія

4.      Соціальна робота

Англійська і німецька філологія

Спеціальності:

Бакалавр: переклад, бізнес-філологія з елементами управління, кіно та ЗМІ.

Магістр: перекладознавство (теорія та практика перекладу), англійська/німецька мови у бізнесі, кіно та ЗМІ.

Управління

Спеціальності: управління персоналом, логістика, психологія в бізнесі, комунікації в бізнесі, менеджер сучасної компанії, бізнес логістика, управління в ІТ, посередництво та ведення переговорів.

Соціальна робота

Основна мета бакалаврської освіти у галузі соціальної роботи є теоретична та практична підготовка студентів до професійного виконання завдань соціального робітника.

При прийнятті рішення про навчання на цій спеціальності, Ви повинні знати вимоги до кандидатів:

1.      Відкритість до людей, їх проблем, співчуття

2.      Легкість у встановленні міжособистісних контактів

3.      Соціальна активність

Спеціальності: соціальний робітник із англійською або німецькою мовою навчання.

 

ПЕРЕВАГИ:

1.      Заняття в школі проводяться чотирма мовами: польською, англійською, російською та українською. Для адаптації іноземних студентів розроблено програму інтеграції, що включає курси польської та англійської мови, заняття з історії різних країн з елементами культурології.

2.      Спілкування та консультації з викладачами відбувається російською, англійською та українською мовами як особисто, так і в дистанційному режимі з використанням платформи Moodle. Надається можливість складання іспитів згаданими мовами.

3.      Передбачено можливість навчання у літній школі, у тому числі безкоштовні курси польської.

4.      Школа пропонує студентам

˗        Міжнародний науково-викладацький склад

˗        Бакалаврські та магістерські заняття у малих групах

˗        Індивідуальну та групову участь у науково-дослідних проектах

˗        Відвідини занять у фітнес-клубах Бельсько-Бяли

˗        Можливість участі у ділових та освітніх іграх та тематичних вікторинах з розвитку навиків спілкування польською мовою. Головний приз – звільнення від плати за навчання

˗    Широкий обмін кадрами та студентами в межах програми ERASMUS (Португалія, Хорватія, Румунія, Туреччина, Словаччина) 

˗    Численні міжнародні наукові конференції

˗    Освітні поїздки для студентів містами Польщі та Чехії,  гірські туристичні походи

˗    Студентський клуб «Oscar Wilde Pub»

 ˗    Доступ до міжнародних бібліотечних баз (EBSCO, Questia, ERIC)

5. Власна інфраструктура у старовинному історичному центрі Бельсько-Бяли. Школу розташовано у Старому місті з унікальним архітектурним ансамблем кінця 18 – початку 20 століть. Освіта в одному з найкрасивіших міст півдня Польщі, оточеного горами (Низькі Бескиди)!

6. Польські та міжнародні акредитації навчального процесу

7. Ціна за навчання за семестр вже від 1700 злотих за спеціальностями «Управління» та «Соціальна праця» (відповідно 290 та 320 злотих за місяць) та 2100 злотих за спеціальністю «Філологія» (360 злотих за місяць). Передбачені родинні знижки в разі навчання двох і більше членів родини.

8.  До навчальних корпусів Школи зручно добиратись громадським транспортом. Школа допомагає в організації проживання студентів на час навчання за низькими цінами і поблизу навчальних корпусів.

9.  Випускники Школи мають високі шанси працевлаштування. У регіоні – найнижчий у Польщі показник безробіття!

  

 

Read 2261 times