Zespół Szkół im.Bolesława Prusa у м. Пултуск (Польща)

Zespół Szkół im.Bolesława Prusa у м. Пултуск (Польща) запрошує на безкоштовне навчання випускників 9, 10, 11 класів загальноосвітніх шкіл України, яким не виповнилось 18 років.

Школа знаходиться у мальовничому місті Пултуск поблизу Варшави, на березі річки Нарев. 

Zespół Szkół im.Bolesława Prusa – це заклад у якому навчання проводиться з застосуванням інноваційних технологій та новітніх підходів. Висока ефективність та рівень навчання досягається завдяки залученню до проведення занять висококваліфікованих викладачів, які вкладають у своїх учнів не тільки знання, а і частинку своєї душі. 

Існує тісна співпраця дирекції Zespół Szkół im.Bolesława Prusa та ректоратом Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora та інших вищих навчальних закладів Польщі. Також перевагою навчального закладу є сучасні лекційні зали, добре оснащені лабораторії і аудиторії для практичних занять.

Термін навчання – 4 роки.

Напрямки підготовки:

technik żywienia i usług gastronomicznych (технік харчування та гастрономічних послуг)

technik organizacji reklamy (технік організації реклами)

technik usług fryzjerskich (технік перукарських послуг)

kelner (офіціант)

Для учнів – іноземців додатково протягом 12 місяців будуть проводитись додаткові заняття з вивчення польської мови. 

Учні, що зарекомендували себе як добросовісні та працьовиті, і навчаються на напрямках підготовки technik żywienia i usług gastronomicznych та technik usług fryzjerskich мають можливість проходити практики у країнах Євросоюзу.

Також учні, середній бал яких вищий за «3,5», мають право претендувати на стипендію.

Навчання у Zespół Szkół im.Bolesława Prusa є БЕЗКОШТОВНИМ.

Що стосується житла, то учні – іноземці мають можливість проживати разом з опікуном в гуртожитку готельного типу Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora. Гуртожиток забезпечений всім необхідним для проживання: постільна білизна, кухонне начиння і т.д. У кожній кімнаті є туалет та душ. Кухня знаходиться на поверсі. Також є пральня. Заміну постільної білизни проводять один раз у два тижні. Гуртожиток постійно моніториться за допомогою відеокамер і завжди знаходиться під охороною. Гуртожиток є режимним. Кімнати дво- і тримісні.

Учні Zespół Szkół im.Bolesława Prusa можуть відвідувати міський басейн, у їхньому розпорядженні безкоштовний спортивний зал. Щодо культурного відпочинку – заплановано ряд екскурсійних поїздок визначними місцями Польщі та інших країн Євросоюзу. 

Обов’язковою умовою для зарахування на навчання до Zespół Szkół im.Bolesława Prusa є знання польської мови (не нижче рівня А2) та проходження співбесіди.

Read 2927 times

Image Gallery