Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych у м. Карпач (Польща)

запрошує на безкоштовне навчання випускників 9, 10, 11 класів загальноосвітніх шкіл України, яким не виповнилось 18 років.

Школа має довгу історію з моменту її заснування в 1945 році і знаходиться в мальовничому містечку Карпач, що в горах Судетах, в долині річки Ломниці, і буквально в 8 км від кордону з Чехією. 

На базі школи функціонує і приносить плоди шкільний клуб волонтеріату. Кожного року волонтери відвідують могили поляків похованих на території України і приводять їх в належний вигляд. Також цей клуб є активним учасником загально польського проекту допомоги потребуючим сім’ям «Шляхетна Посилка».

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych має в своїй структурі Школу спортивної майстерності, з цього приводу фінансуванням школи іде безпосередньо від воєводи.

Термін навчання – 4 роки.

Напрямки підготовки:

- technik hotelarstwa (технік готельного господарства)

Школа проводить практики у відомих готелях регіону. Розширена програма вивчення англійської мови та географії.

В програмі передбачено додаткове навчання: барменської справи, карвінгу, мистецтва баристи, офіціантської справи і курси надання першої допомоги.

- technik żywienia i usług gastronomicznych  (технік харчування та гастрономічних послуг).

Навчання проводиться в інноваційній кухні обладнаній сучасними засобами необхідними для навчання майбутніх Нікколо Россі. Школа надає практику на території міста Карпач і Єленєгурської Улоговини в відомих ресторанах, готелях, а також на підприємствах, що здійснюють харчування колективу.

В програмі передбачено додаткові курси: молекулярної кухні, карвінгу, офіціантської справи і надання першої допомоги.

Школа спортивної майстерності:

- narciarstwo biegowe (лижні перегони);

- saneczkarstwo lodowe (санний спорт);

- гандбол для дівчат (гандбол дівчата); 

- внутрішній футбол (футзал);

- koszykówka (баскетбол хлопці)  - новий напрямок. 

Для учнів – іноземців додатково будуть проводитись додаткові заняття з вивчення польської мови (6-8 годин на тиждень). 

Учні проживають в комфортному гуртожитку з кухнею, кімнатою для ігор, кухонним начинням і безплатним доступом до мережі інтернет.  

Навчання в Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych у м. Карпач є БЕЗКОШТОВНИМ.

Батьки оплачують тільки проживання в гуртожитку (100 злотих в місяць), чотири разове харчування (15 злотих в день) і медичне страхування. 

Обов’язковою умовою для зарахування на навчання до Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych у м. Карпач є знання польської мови (не нижче рівня А2) та проходження співбесіди                

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

     

 

Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im Kombatantów Ziemi Lwóweckiej у м. Раковіце Великі запрошує на безкоштовне навчання випускників 9, 10, 11 класів загальноосвітніх шкіл України, яким не виповнилось 18 років.

Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych - це заклад, метою якого є забезпечення якісної підготовки учнів загальноосвітніх шкіл з можливістю поглибленого вивчення певних напрямків, а саме: 

- логістика, 

- готельна справа, 

- технологія харчування та гастрономічних послуг, 

- архітектура та ландшафтний дизайн,

- автомеханіка,

- механізація сільського господарства,

- економіка,

- інформатика

Zespół Szkół im.Bolesława Prusa у м. Пултуск (Польща) запрошує на безкоштовне навчання випускників 9, 10, 11 класів загальноосвітніх шкіл України, яким не виповнилось 18 років.