ГО «Європейська культурно-просвітницька ініціатива» (Україна) на базі Академії здоров’я Клініки «Ернст фон Бергманн» (Німеччина)

розпочинає новий цікавий проект

Весна – час оновлення і пробудження, час нових звершень та позитивних змін у повсякденному житті. ГО «Європейська культурно-просвітницька ініціатива» має унікальну пропозицію для медичних сестер, що бажають зробити кар’єру в одній із провідних країн Європи, підвищити свій професійний рівень та кваліфікацію, отримати документи, що надають право працювати за кордоном, отримувати за свою роботу достойну зарплатню і, як наслідок, забезпечити собі достойне майбутнє та фінансовий успіх.

Кваліфікація українських фахівців «сестринської справи» давно визнана за кордоном, а на фоні євроінтеграційних процесів, залучення випускників українських медичних закладів набуває все більшого поширення. Однак, процедура підтвердження документів про освіту та працевлаштування українських медичних спеціалістів за кордоном має свої особливості та, зазвичай, супроводжується значними труднощами. Щоб допомогти обійти «гострі кути», громадською організацією «Європейська культурно-просвітницька ініціатива» спільно з Клінікою «Ернст фон Бергманн»  започатковано «Інтеграційну програму для фахівців сестринської справи». Разом з координатором міжнародних проектів Клініки «Ернст фон Бергманн» ми спрямуємо ВАШІ дії на отримання ліцензій і оформлення на роботу саме в цій клініці. З часом, ми плануємо добавляти у наші проекти співпрацю з іншими клініками, таким чином, розширюючи кар'єрні  горизонти для медичних працівників.

Клініка «Ернст фон Бергманн» (Німеччина) – орієнтована на майбутнє. Прогресивні спеціалізовані стаціонарні заклади, належать до найбільших та найкраще оснащених об'єктів медичного забезпечення в регіоні-метрополії Берлін/Брандербург (Німеччина). До складу концерну входять 29 клінік та відділень із понад 1700 ліжками та 3000 штатними працівниками у містах Потсдам, Бад Бельціг та Форст (Лаузіц). На території лікувального комплексу розміщені клініки урології, травматології, дитячої медицини, онкології, гематології, кардіології, гастроентерології, нейрології, офтальмології, дерматології, нейрохірургії, психіатрії, діагностики, реабілітації, гінекології та педіатрії. 

Реалізація інтеграційної програми для фахівців сестринської справи буде відбуватися в декілька етапів.

ЕТАП 1 

- Відбір учасників програми.

- Співбесіда претендентів на участь в програмі  з представниками медичного комплексу (Клініки «Ернст фон Бергманн»).

- Мовне навчання до рівня В1 володіння німецькою мовою (6/8 міс.) в м. Івано-Франківськ. Навчання на мовних курсах за рахунок Клініки «Ернст фон Бергманн».

ЕТАП 2 

- Однотижнева поїздка до Німеччини м. Потсдам. Ознайомлення учасників програми зі структурою та особливостями роботи в клініці. Екскурсійна програма.

- Укладання договору між клінікою  «Ернст фон Бергманн» та учасниками програми про проходження оплачуваної фахової практики строком на 1 рік. 

- Підведення підсумків першого етапу.

- Проведення іспиту з німецької мови для підтвердження рівня В1. м. Івано-Франківськ.

- Підготовка документів для  виїзду за кордон та підтвердження кваліфікації.

ЕТАП 3

 -    Проходження практики в Клініці «Ернст фон Бергманн» в м. Потсдам (Німеччина)

      січень-грудень 2019. 

- Проходження практичних кваліфікаційних курсів помічника медсестри в Академії здоров’я Клініки «Ернст фон Бергманн» задля підтвердження фахової кваліфікації.

- Проходження курсів німецької мови до рівня В2 за рахунок Клініки «Ернст фон  Бергманн» та складання іспиту для отримання сертифікату, що підтверджує рівень володіння німецькою мовою (не нижче рівня В2).

- Підготовка та подання документів на підтвердження рівня освіти учасників. м. Потсдам Клініка «Ернст фон Бергманн» (Німеччина).

Після успішного завершення програми її учасникам надається можливість пройти  інтерв’ю для працевлаштування медсестрою в Клініці «Ернст фон Бергманн» із заробітною платою від 2600 € брутто.

* Кандидати, що мають сертифікат з мовної освіти (на рівні не нижче В2) з німецької мови, починають відразу з третього  етапу програми.

Керівництво клініки бере на себе  всі витрати з організації мовних курсів, починаючи з першого етапу і до приїзду кандидата в Німеччину.

Вимоги до кандидатів:

— закінчена освіта за спеціальністю «Медсестринство»

— мотивація вивчення німецької мови в короткі терміни

— досвід роботи медсестрою/медбратом (бажано)

— вік 18-45 років

— навички роботи в команді

 За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами: 

 + (067) 455 01 90 (вібер), +38 (099) 367 57 50

Висилайте свої резюме на Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , www.fasebook.com/atomy.com.ua