ГО «Європейська культурно-просвітницька ініціатива» (Україна) на базі Академії здоров’я Клініки «Ернст фон Бергманн» (Німеччина)

розпочинає новий цікавий проект

Весна – час оновлення і пробудження, час нових звершень та позитивних змін у повсякденному житті. ГО «Європейська культурно-просвітницька ініціатива» має унікальну пропозицію для медичних сестер, що бажають зробити кар’єру в одній із провідних країн Європи, підвищити свій професійний рівень та кваліфікацію, отримати документи, що надають право працювати за кордоном, отримувати за свою роботу достойну зарплатню і, як наслідок, забезпечити собі достойне майбутнє та фінансовий успіх.

Кваліфікація українських фахівців «сестринської справи» давно визнана за кордоном, а на фоні євроінтеграційних процесів, залучення випускників українських медичних закладів набуває все більшого поширення. Однак, процедура підтвердження документів про освіту та працевлаштування українських медичних спеціалістів за кордоном має свої особливості та, зазвичай, супроводжується значними труднощами. Щоб допомогти обійти «гострі кути», громадською організацією «Європейська культурно-просвітницька ініціатива» спільно з Клінікою «Ернст фон Бергманн»  започатковано «Інтеграційну програму для фахівців сестринської справи». Разом з координатором міжнародних проектів Клініки «Ернст фон Бергманн» ми спрямуємо ВАШІ дії на отримання ліцензій і оформлення на роботу саме в цій клініці. З часом, ми плануємо добавляти у наші проекти співпрацю з іншими клініками, таким чином, розширюючи кар'єрні  горизонти для медичних працівників.

Клініка «Ернст фон Бергманн» (Німеччина) – орієнтована на майбутнє. Прогресивні спеціалізовані стаціонарні заклади, належать до найбільших та найкраще оснащених об'єктів медичного забезпечення в регіоні-метрополії Берлін/Брандербург (Німеччина). До складу концерну входять 29 клінік та відділень із понад 1700 ліжками та 3000 штатними працівниками у містах Потсдам, Бад Бельціг та Форст (Лаузіц). На території лікувального комплексу розміщені клініки урології, травматології, дитячої медицини, онкології, гематології, кардіології, гастроентерології, нейрології, офтальмології, дерматології, нейрохірургії, психіатрії, діагностики, реабілітації, гінекології та педіатрії. 

Реалізація інтеграційної програми для фахівців сестринської справи буде відбуватися в декілька етапів.

ЕТАП 1 

- Відбір учасників програми.

- Співбесіда претендентів на участь в програмі  з представниками медичного комплексу (Клініки «Ернст фон Бергманн»).

- Мовне навчання до рівня В1 володіння німецькою мовою (6/8 міс.) в м. Івано-Франківськ. Навчання на мовних курсах за рахунок Клініки «Ернст фон Бергманн».

ЕТАП 2 

- Однотижнева поїздка до Німеччини м. Потсдам. Ознайомлення учасників програми зі структурою та особливостями роботи в клініці. Екскурсійна програма.

- Укладання договору між клінікою  «Ернст фон Бергманн» та учасниками програми про проходження оплачуваної фахової практики строком на 1 рік. 

- Підведення підсумків першого етапу.

- Проведення іспиту з німецької мови для підтвердження рівня В1. м. Івано-Франківськ.

- Підготовка документів для  виїзду за кордон та підтвердження кваліфікації.

ЕТАП 3

 -    Проходження практики в Клініці «Ернст фон Бергманн» в м. Потсдам (Німеччина)

      січень-грудень 2019. 

- Проходження практичних кваліфікаційних курсів помічника медсестри в Академії здоров’я Клініки «Ернст фон Бергманн» задля підтвердження фахової кваліфікації.

- Проходження курсів німецької мови до рівня В2 за рахунок Клініки «Ернст фон  Бергманн» та складання іспиту для отримання сертифікату, що підтверджує рівень володіння німецькою мовою (не нижче рівня В2).

- Підготовка та подання документів на підтвердження рівня освіти учасників. м. Потсдам Клініка «Ернст фон Бергманн» (Німеччина).

Після успішного завершення програми її учасникам надається можливість пройти  інтерв’ю для працевлаштування медсестрою в Клініці «Ернст фон Бергманн» із заробітною платою від 2600 € брутто.

* Кандидати, що мають сертифікат з мовної освіти (на рівні не нижче В2) з німецької мови, починають відразу з третього  етапу програми.

Керівництво клініки бере на себе  всі витрати з організації мовних курсів, починаючи з першого етапу і до приїзду кандидата в Німеччину.

Вимоги до кандидатів:

— закінчена освіта за спеціальністю «Медсестринство»

— мотивація вивчення німецької мови в короткі терміни

— досвід роботи медсестрою/медбратом (бажано)

— вік 18-45 років

— навички роботи в команді

 За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами: 

 + (067) 455 01 90 (вібер), +38 (099) 367 57 50

Висилайте свої резюме на Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , www.fasebook.com/atomy.com.ua

 

 

Підведення підсумків

 

Закінчився парад новорічних свят та зимові канікули 2018 з  ГО «Європейська культурно-просвітницька ініціатива «ATOMY» !!!

 Чудово, весело та змістовно проведені 10 днів (з 9 по 19 січня) в м. Пултуск принесли неймовірно багато задоволення учасникам нашого проекту.  

В проекті приймали участь діти віком від 13 до 17 років з різних міст України. 

Заплановану програму та основне завдання мовного табору виконано у повному обсязі!!!

    

Завдяки небайдужим людям, ГО «Європейська культурно-просвітницька ініціатива «ATOMY» отримала змогу профінансувати участь у проекті дітям, батьки яких загинули в АТО. За фінансову підтримку керівництво організації висловлює щиру подяку  Володимиру Солоничному, Сергію Афонькіну, ФОП Олександру Нестеруку, дирекції ВКФ «Інтем» та іншим меценатам, які побажали залишитись «інкогніто», але так само зробили значний вклад в реалізацію згаданого проекту та допомогли здійснити чиюсь «дитячу» мрію.

Команда учасників та координаторів табору працювали разом над створенням незабутнього настрою під час традиційних українських свят (Старий новий Рік та другий Святвечір). Сценарій традиційної новорічної обрядовості українців та святкування Старого нового Року (Маланки і Василя) були перекладені учасниками на польську мову, що дало змогу отримати незабутній досвід та веселу розвагу. То був  справжній, унікальний маскарад з прикрашанням ялинки, конкурсами та призами для всіх, без винятку, учасників свята. На свято  запросили викладача польської мови.

У приготуванні традиційних українських страв до святкової вечері на Святвечір приймали участь усі учасники проекту. Під час вечері діти розповіли які традиції святкування у кожного в родині. 

      

 Для ознайомлення з приготуванням польських страв до учасників проекту на майстер клас з приготування «Польського лечо» запрошували учнів Zespol Szkуl im.Boleslawa Prusa, смакували разом з шеф-кухарем і отримали справжнє задоволення від страви та спілкування.

 Кожен день в таборі був незабутнім і розписаний по хвилинах.

- Ранкова руханка на стадіоні, сніданок, тригодинне заняття з вивчення польської мови, відбувались традиційно кожного дня.

- Після обіду щоденна коротка прогулянка містом.

- Різноманітні заходи з оздоровлення та покращення фізичної підготовки (басейн, спортзал), ігрові заняття спортом, цікавий квест зимовими вулицями Пултуска, конкурси, змагання, тренінги та фільми.

- Проведено всі заплановані екскурсії. Традиційна ознайомча екскурсія Пултуском, музей Шопена у Варшаві у супроводі польськомовних екскурсоводів. Музей науки Коперника викликав у дітей багато емоцій і цікавості. 

- Відбулись і дві заплановані поїздки до супермаркетів. 

 

 

  

 Кожного дня, під час вечері, підбивали підсумки дня, ділились враженнями. Діти аналізували виконання поставлених перед ними задач і висловлювали свої побажання на наступний день. Ми всі неймовірно здружились.

Сумно було розлучатися, але ж ми не прощаємось назавжди 

ATOMY постійно організовують цікаві проекти, про які завжди повідомляємо на нашій сторінці у фейсбук www.facebook.com/atomy.com.ua/

 Сподіваємось ще не одноразово зустрітись з новими друзями! 

Величезна ПОДЯКА батькам за виховання дітей!!! 

У нас весело! Приєднуйся до ATОMY !!! 

* * * * * * * 

 ☎ +380674550190 +380504345933

 ✉ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

Запрошуємо школярів активно і цікаво провести зимові канікули разом з ГО "ATOMИ"

з 09 по 19 січня 2018 року

Тільки один заїзд!!!    Кількість місць обмежена!!!

 
Вас чекають:
 
- феєричні нові пригоди та широкий спектр розваг;
- поєднання незабутнього відпочинку з вивченням та вдосконаленням польської мови;
- адаптація до культури Польщі та святкування традиційних українських свят (Старий новий Рік та другий Святвечір);
участь у різноманітних заходах з оздоровлення та покращення фізичної підготовки (басейн, ковзанка,, тенісний корт та спортзал), до того ж:
- ознайомчі екскурсії;
- поїздки у галереї та супермаркети;
 
Ми забезпечуєм:
 
- цілодобову опіку координаторів та медичне страхування;
- 3-х разове смачне та поживне харчуваня;
- проживання в комфортних кімнатах.
 
Мінімум витрат - максимум вражень !!!
За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:
+ 38067-45-50-190, + 38050-43-45-933
 
Ознайомтесь з короткою добіркою фотографій нашого минулорічного мовного табору з "ATOMИ" 2017 на 
https://www.facebook.com/atomy.com.ua/photos/a.1685394638391942.1073741828.16851507217496
67/1824266921171379 /? Тип = 3 & театр

 

 
 
 
 
 
 

 

 

Час в таборах промайнув дуже цікаво. Діти здружились дуже швидко і стали одною справжньою командою.

Дякуємо за прекрасну можливість відпочити з дітьми

Запрошуємо до участі в майбутніх проектах.

ПЕРШИЙ ЗАЇЗД

 

 

 

 

  

                                                                     

 

  

  

 

 

Програма адаптації до іноземної країни виконана на відмінно!

Діти чудово провели час в мовних таборах мальовничого містечка Пултуск (біля Варшави).

Зміни тривали 10 днів. І зміна 10-20 липня, ІІ зміна 20-30 липня.

Учасники проекту виконали основне завдання, покладене перед ними, - вивчення польської мови. Два заїзди були насичені подіями та емоціями. Кожен день був розписаний по хвилинах. Розпочинався традиційно руханкою на стадіоні. Після сніданку - тригодинне заняття з вивчення польської мови.

Всі конкурси, представлення та вистави учасники намагались проводити польською мовою. В програму табору було внесено зміни - декілька занять театрального мистецтва, ініціатором і організатором якого виступила одна з чарівних учасниць Софія. 

Учасники проекту мали можливість:

- познайомитись з чудовим містом Пултуск та столицею Польщі - Варшавою - у супроводі польськомовного екскурсовода; 

- відвідати музеї, бібліотеки, вистави та ін.; 

- відпочивати та розважатись на міському пляжі м.Пултуск, що розташований неподалік Замку;  

- проводити вечері усією дружньою компанією за круглим столом на свіжому повітрі, де чудова вечірня розмова біля розпаленого багаття дозволяла учасникам табору пізнати один одного; 

- брати участь у інтерактивних іграх, конкурсах, змаганнях, тренінгах, тощо; 

- вчитись готувати їжу, доглядати за своєю оселею та одягом.  

Традиційно, здоров’язберігаюча складова перебування дітей в таборі була однією із пріоритетних. Діти відвідували сучасний басейн із джакузі, водяними гірками та спеціальними додатковими басейнами. Проводилися заняття на свіжому повітрі з футболу, волейболу. Відбувались сплави на байдарках по р.Нарев.

Впродовж двох днів 10 та 11 квітня "АТОМY" приймали на Івано-Франківщині гостей - наших партнерів, представників Вищої Школи Банкової в Торуні та Бидгощі.

Університети Wyższa Szkoła Bankowa – це найбільша в Польщі приватна група вищих навчальних закладів у сфері бізнес-освіти. Тисячі студентів навчаються на 455 спеціальностях, серед яких популярними є Фінанси і бухгалтерський облік, Дизайн в бізнесі, Інформатика, Психологія в бізнесі, Менеджмент, Туризм і рекреація, Адміністрація, Логістика.

10 квітня у школі №1 міста Галича було організовано зустріч громади з представниками ВСБ. Представники польських університетів Христина Вінявська та Пьотр Гуральський розповіли старшокласникам про переваги навчання в Польщі: можливість отримання європейського диплому, безкоштовний курс польської мови для першокурсників-2017, можливість отримання стипендій, рік безкоштовного навчання для кращих абітурієнтів та багато інших.

Запрошуємо учнів, батьків, педагогів та усіх бажаючих на зустріч з представниками Університету Wyższa Szkoła Bankowa у Торуні та Бидгощі!

Університети ВСБ – це найбільша в Польщі група вищих навчальних закладів у сфері бізнес-освіти. Тисячі студентів із задоволенням навчаються на 455 спеціальностях, серед яких популярними є Фінанси і бухгалтерський облік, Дизайн в бізнесі, Інформатика, Психологія в бізнесі, Менеджмент, Туризм і рекреація, Адміністрація, Логістика...

Зустріч відбудеться у вівторок 11 квітня о 19:00 
за адресою: м. Івано-Франківськ, Народний дім "Просвіта", вул. Грушевського, 18.

Вхід вільний!

Також протягом 11-12 квітня відбудуться зустрічі у навчальних закладах містах.

Довідки за тел., viber: 067 455-01-90, 050 434-59-33, 095 323-50-30.

Спеціальна пропозиція!

Університет Банківської справи у Торуні і Бидгощі разом з ГО «Європейська культурно-просвітницька ініціатива» розробили ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ на безкоштовний місячний курс польської мови у Польщі! 

Отримати Сертифікат можна на зустрічі!

Мовний табір – це відмінний спосіб поєднати активний відпочинок з вивченням польської мови та пізнавальними розвагами!

Місце проведення: мальовниче містечко Пултуск (58 км від Варшави)

Тривалість зміни: 10 днів.

Вікові групи: 10-14 років та 15-17 років.

Проживання: у гуртожитку готельного типу Академії Гуманістичної ім.А.Гейштора в 3-місних номерах з усіма зручностями.

Програма табору:

- Щоденні заняття польською мовою 3-4 год. з висококваліфікованими викладачами – носіями мови.

- Купання та пікніки на березі р.Нарев, прогулянки на байдарках

- Відпочинок у міському басейні, щоденні спортивні заняття та розваги

- Незабутні екскурсії - старовинна Варшава, Центр науки Коперніка, Варшавська бібліотека з чудовим садом, Варшавський зоопарк, Музей романтизму в Опіна Гурі.

- Програма адаптації до іноземної країни (інтерактивні ігри, конкурси, змагання, тренінги, фільми тощо)

Ми гарантуємо:

  • Повноцінне здорове харчування (3-разове+полуденок)

  • Цілодобову опіку координаторів

  • Медичне страхування

  • Візову підтримку

Нехай канікули ваших дітей будуть цікавими, змістовними та корисними!

Зимовий мовний табір «ATOMY» у м.Пултуску (Польща) тривав 10 повних днів – з 10.01.2017 по 19.01.2017 включно. 

В день приїзду, 10 січня, діти відвідали 2-годинну екскурсію польською мовою по історичній частині м. Пултуска, де вони змогли задати запитання та обговорити все, що їх цікавило.

"АТОМY" приготували для вас суперпропозицію, від якої неможливо відмовитись!

Запрошуємо майбутніх студентів та їхніх батьків у освітньо-екскурсійний тур до Польщі!  З Протягом 6 днів з 29 березня по 5 квітня 2017 року ми: 

  • Побуваємо у 9 чарівних містах Польщі

  • Відвідаємо дні відкритих дверей у 10 навчальних закладах (технікумах та університетах)

  • Матимемо прогулянки та екскурсії з гідом у всіх містах.

Учасники поїздки зможуть на власні очі побачити умови проживання та навчання, ознайомитись з програмами та спеціальностями в університетах та технікумах, особисто поспілкуватись з представниками навчальних закладів та українськими студентами, які вже навчаються в Польщі. 

Подорож буде дуже насиченою та цікавою! Ми гарантуємо якісний супровід, триразове харчування, проживання в зручних готелях,  теплий організований прийом у всіх навчальних закладах, цікаві екскурсії і можливість шопінгу. Але головне - ви отримаєте відповіді на всі свої запитання стосовно навчання в Польщі і обов'язково зробите правильний вибір! 

З усіма додатковими запитаннями та для запису звертайтесь за тел. +38 067 455-01-90, +38 095 323 50 30.

Ознайомтесь з детальною програмою поїздки!

Дні відкритих дверей у технікумах та університетах Польщі

Сторінка 1 із 8