Безкоштовна вища технічна освіта

ЕНЕРГЕТИКА

Оплачуване стажування на провідних підприємствах

 

ВИЩА ШКОЛА УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ПРАЦІ У КАТОВІЦАХ (ПОЛЬЩА)

запрошує на безкоштовне навчання за напрямом

Eнергетичний та екологічний менеджмент будівель

OKP «Бакалавр»

Навчання на даному напрямку проводиться за дуальною формою, що передбачає поєднання навчання на стаціонарній формі зі стипендіальною програмою виробничих практик і стажування на підприємствах. Студент поєднує навчання і стажування на підприємстві, при цьому отримує стипендію, близьку до заробітної плати.

Профілем спеціальності є енергетичний та екологічний менеджмент в будівлях (житлових, адміністративних та промислових). Серед дисциплін, що вивчаються, ключові стосуються: відновлюваних джерел енергії, проведення енергетичного аудиту, технологій, що використовуються в так званих «розумних» будинках.

Заняття проходять у спеціально обладнаній лабораторії. Під керівництвом експертів студенти аналізують якість електроенергії, вивчають технології здобуття та перетворення сонячної енергії. До диспозиції студентів також Проект COMAU EDO, що сприяє впровадженню в сучасну індустрію професійних роботів, а також сучасна освітня система LEGO EV3, за допомогою якої можна моделювати і програмувати елементи промисловості 4.0. Лабораторія оснащена також лабораторною фотовольтаїчною станцією з можливістю реєстрації даних, лабораторною станцією вітрової енергії, тепловізійною камерою для перевірки стану пристроїв, що працюють на електроенергії. Під час лабораторних занять студенти вчаться програмувати промислові програми, моделювати їх роботу і візуалізувати процес елементами SCADA завдяки датчикам PLC.

Завдяки фінансуванню з ресурсів проекту Національного Центру Досліджень та Розвитку, студенти цієї спеціальності не лише звільняються від оплати за навчання, але також двічі за час навчання отримують стипендію для проходження трьохмісячного стажування в установах-партнерах, включаючи таких лідерів ринку, як TAURON Wytwarzanie S.A. в Явожно.

Плануючи навчання в Польщі, правильним буде розглядати обрання спеціальності, що пов'язана з енергетичною сферою. Адже згідно зі статистикою, всі випускники знаходять роботу за фахом протягом першого року після закінчення університету.Початок занять: 1 жовтня 2018 рокуТривалість навчання: 7 семестрів (3,5 роки)

Студенти вивчають предмети, що стосуються:

відновлюваних джерел енергії,

- проведення енергетичного аудиту,

- технологій, що використовуються в так званих «розумних» будинках.

Навчання на даному напрямку проводиться за дуальною формою, що передбачає поєднання навчання на стаціонарній формі зі стипендіальною програмою стажувань на підприємствах.

Користі для кандидата;

1. Сучасна і перспективна професія на ринку праці   

2. Без вступних іспитів   

3. Мінімальний комплект вступних документів   

4. Безкоштовне навчання   

5. Практична спрямованість навчального процесу   

6. Заняття  з експертами у сучасних лабораторіях   

7. Стажування за фахом на провідних підприємствах   

8. Оплачуване стажування   

9. Можливість участі у стипендіальній програмі Ерасмус+   

Крім того,   

10. Під час навчання студенти можуть працювати без додаткових дозволів   

11. Польський диплом визнається в усіх країнах ЄС   

12. Польський диплом визнається в Україні (згідно міждержавної Угоди)   

13. Випускники мають право на отримання карти тимчасового перебування терміном ще на один рік  

 

 

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych у м. Карпач (Польща)

запрошує на безкоштовне навчання випускників 9, 10, 11 класів загальноосвітніх шкіл України, яким не виповнилось 18 років.

Школа має довгу історію з моменту її заснування в 1945 році і знаходиться в мальовничому містечку Карпач, що в горах Судетах, в долині річки Ломниці, і буквально в 8 км від кордону з Чехією. 

На базі школи функціонує і приносить плоди шкільний клуб волонтеріату. Кожного року волонтери відвідують могили поляків похованих на території України і приводять їх в належний вигляд. Також цей клуб є активним учасником загально польського проекту допомоги потребуючим сім’ям «Шляхетна Посилка».

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych має в своїй структурі Школу спортивної майстерності, з цього приводу фінансуванням школи іде безпосередньо від воєводи.

Термін навчання – 4 роки.

Напрямки підготовки:

- technik hotelarstwa (технік готельного господарства)

Школа проводить практики у відомих готелях регіону. Розширена програма вивчення англійської мови та географії.

В програмі передбачено додаткове навчання: барменської справи, карвінгу, мистецтва баристи, офіціантської справи і курси надання першої допомоги.

- technik żywienia i usług gastronomicznych  (технік харчування та гастрономічних послуг).

Навчання проводиться в інноваційній кухні обладнаній сучасними засобами необхідними для навчання майбутніх Нікколо Россі. Школа надає практику на території міста Карпач і Єленєгурської Улоговини в відомих ресторанах, готелях, а також на підприємствах, що здійснюють харчування колективу.

В програмі передбачено додаткові курси: молекулярної кухні, карвінгу, офіціантської справи і надання першої допомоги.

Школа спортивної майстерності:

- narciarstwo biegowe (лижні перегони);

- saneczkarstwo lodowe (санний спорт);

- гандбол для дівчат (гандбол дівчата); 

- внутрішній футбол (футзал);

- koszykówka (баскетбол хлопці)  - новий напрямок. 

Для учнів – іноземців додатково будуть проводитись додаткові заняття з вивчення польської мови (6-8 годин на тиждень). 

Учні проживають в комфортному гуртожитку з кухнею, кімнатою для ігор, кухонним начинням і безплатним доступом до мережі інтернет.  

Навчання в Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych у м. Карпач є БЕЗКОШТОВНИМ.

Батьки оплачують тільки проживання в гуртожитку (100 злотих в місяць), чотири разове харчування (15 злотих в день) і медичне страхування. 

Обов’язковою умовою для зарахування на навчання до Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych у м. Карпач є знання польської мови (не нижче рівня А2) та проходження співбесіди                

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

     

 

 

ГО «Європейська культурно-просвітницька ініціатива» (Україна) на базі Академії здоров’я Клініки «Ернст фон Бергманн» (Німеччина)

розпочинає новий цікавий проект

Весна – час оновлення і пробудження, час нових звершень та позитивних змін у повсякденному житті. ГО «Європейська культурно-просвітницька ініціатива» має унікальну пропозицію для медичних сестер, що бажають зробити кар’єру в одній із провідних країн Європи, підвищити свій професійний рівень та кваліфікацію, отримати документи, що надають право працювати за кордоном, отримувати за свою роботу достойну зарплатню і, як наслідок, забезпечити собі достойне майбутнє та фінансовий успіх.

Кваліфікація українських фахівців «сестринської справи» давно визнана за кордоном, а на фоні євроінтеграційних процесів, залучення випускників українських медичних закладів набуває все більшого поширення. Однак, процедура підтвердження документів про освіту та працевлаштування українських медичних спеціалістів за кордоном має свої особливості та, зазвичай, супроводжується значними труднощами. Щоб допомогти обійти «гострі кути», громадською організацією «Європейська культурно-просвітницька ініціатива» спільно з Клінікою «Ернст фон Бергманн»  започатковано «Інтеграційну програму для фахівців сестринської справи». Разом з координатором міжнародних проектів Клініки «Ернст фон Бергманн» ми спрямуємо ВАШІ дії на отримання ліцензій і оформлення на роботу саме в цій клініці. З часом, ми плануємо добавляти у наші проекти співпрацю з іншими клініками, таким чином, розширюючи кар'єрні  горизонти для медичних працівників.

Клініка «Ернст фон Бергманн» (Німеччина) – орієнтована на майбутнє. Прогресивні спеціалізовані стаціонарні заклади, належать до найбільших та найкраще оснащених об'єктів медичного забезпечення в регіоні-метрополії Берлін/Брандербург (Німеччина). До складу концерну входять 29 клінік та відділень із понад 1700 ліжками та 3000 штатними працівниками у містах Потсдам, Бад Бельціг та Форст (Лаузіц). На території лікувального комплексу розміщені клініки урології, травматології, дитячої медицини, онкології, гематології, кардіології, гастроентерології, нейрології, офтальмології, дерматології, нейрохірургії, психіатрії, діагностики, реабілітації, гінекології та педіатрії. 

Реалізація інтеграційної програми для фахівців сестринської справи буде відбуватися в декілька етапів.

ЕТАП 1 

- Відбір учасників програми.

- Співбесіда претендентів на участь в програмі  з представниками медичного комплексу (Клініки «Ернст фон Бергманн»).

- Мовне навчання до рівня В1 володіння німецькою мовою (6/8 міс.) в м. Івано-Франківськ. Навчання на мовних курсах за рахунок Клініки «Ернст фон Бергманн».

ЕТАП 2 

- Однотижнева поїздка до Німеччини м. Потсдам. Ознайомлення учасників програми зі структурою та особливостями роботи в клініці. Екскурсійна програма.

- Укладання договору між клінікою  «Ернст фон Бергманн» та учасниками програми про проходження оплачуваної фахової практики строком на 1 рік. 

- Підведення підсумків першого етапу.

- Проведення іспиту з німецької мови для підтвердження рівня В1. м. Івано-Франківськ.

- Підготовка документів для  виїзду за кордон та підтвердження кваліфікації.

ЕТАП 3

 -    Проходження практики в Клініці «Ернст фон Бергманн» в м. Потсдам (Німеччина)

      січень-грудень 2019. 

- Проходження практичних кваліфікаційних курсів помічника медсестри в Академії здоров’я Клініки «Ернст фон Бергманн» задля підтвердження фахової кваліфікації.

- Проходження курсів німецької мови до рівня В2 за рахунок Клініки «Ернст фон  Бергманн» та складання іспиту для отримання сертифікату, що підтверджує рівень володіння німецькою мовою (не нижче рівня В2).

- Підготовка та подання документів на підтвердження рівня освіти учасників. м. Потсдам Клініка «Ернст фон Бергманн» (Німеччина).

Після успішного завершення програми її учасникам надається можливість пройти  інтерв’ю для працевлаштування медсестрою в Клініці «Ернст фон Бергманн» із заробітною платою від 2600 € брутто.

* Кандидати, що мають сертифікат з мовної освіти (на рівні не нижче В2) з німецької мови, починають відразу з третього  етапу програми.

Керівництво клініки бере на себе  всі витрати з організації мовних курсів, починаючи з першого етапу і до приїзду кандидата в Німеччину.

Вимоги до кандидатів:

— закінчена освіта за спеціальністю «Медсестринство»

— мотивація вивчення німецької мови в короткі терміни

— досвід роботи медсестрою/медбратом (бажано)

— вік 18-45 років

— навички роботи в команді

 За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами: 

 + (067) 455 01 90 (вібер), +38 (099) 367 57 50

Висилайте свої резюме на Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , www.fasebook.com/atomy.com.ua

 

 

Вища школа банкова в Бидгощі і Торуні запрошує на навчання в магістратурі!

Незалежно від спеціальності, отриманої під час навчання на бакалавраті, можна закінчити будь-який факультет магістратури!

Навчання в магістратурі триває 2 роки.

ВСБ Бидгощ пропонує навчання в магістратурі на таких спеціальностях: Логістика, Логістика - рівень інженера, Управління, Фінансово-правовий

Вища школа банкова в Торуні запрошує на навчання в магістратурі!

Навчання в магістратурі триває 2 роки.

Незалежно від спеціальності, отриманої під час навчання на бакалавраті, можна закінчити будь-який факультет магістратури!

ВСБ Торунь запрошує на навчання у магістратурі на таких факультетах: Менеджерський та юридичний, Фінанси та бухгалтерський облік. 

Collegium Da Vinci – один із найстарших приватних вищих навчальних закладів у Познані. Це навчальний заклад нового типу, метою якого є скоро­чення шляху кожної молодої людини, яка прийшла вчитися в ці стіни, від не­досвідченого студента до компетентного фахівця, якого потребує сучасний бізнес. 

Сучасний, яскравий та креативний навчальний заклад захоплює з першого погляду — цей молодий приватний ВУЗ, створений для творчої та цілеспрямованої молоді. Collegium DA VINCI гарантує рівень європейської освіти і перспективу європейської кар’єри.

Розпочни свою професійну кар’єру з навчання, яке дає більше, ніж просто знання. Вибери з сучасної освітньої програми CDV ідеальну спеціальність для себе! 

Університети ВСБ – це найбільша в Польщі група вищих навчальних закладів у сфері бізнес-освіти.  Понад 20 років досвіду у підготовці фахівців, а також співпраця з представниками ринку праці призвели до того, що пропоновані школою напрями підготовки та спеціальності відповідають актуальним потребам ринку, а отриманий диплом полегшує пошуки бажаного місця праці. Університети ВСБ – це навчальні заклади, які мають широкий вибір спеціальностей одночасно з оптимально організованим навчальним процесом, що дозволяє студентам поєднувати навчання з роботою.  

Заклади розташовані в найбільших та культурно привабливих містах Польщі: Бидгощ, Хожув, Гданськ, Ополе, Познань, Торунь, Вроцлав. 

Університет ВСБ в Торуні з 1998 року навчає студентів на економічних, туристичних, бізнес-напрямках. Цей заклад складається з двох основних відділів:

  • Університету ВСБ в Торуні

  • Факультету фінансів та управління у Бидгощі Торунського Університету ВСБ.

Вища школа управління охороною праці в місті Катовіце (WSZOP) – це сучасний навчальний заклад, в якому здійснюється підготовка фахівців за гуманітарними, соціальними та технічними спеціальностями. Він діє відповідно до Болонської системи, яка використовується у всіх країнах ЄС.

Керівництво університету надає великого значення інтернаціоналізації навчання: WSZOP співпрацює з багатьма університетами та науково-дослідними центрами в Польщі та за кордоном, реалізує міжнародні навчальні програми, стажування, дослідження в університетах Європейського Союзу та обмін студентами та викладачами.

Вища школа єврорегіональної економіки (WSGE) у Варшавському Юзефові створена 2002 року і є приватним вузом. Для польських студентів університет пропонує навчання на таких освітніх напрямках: «Менеджмент», «Адміністрація», «Внутрішня безпека», «Міжнародне право». Для іноземних студентів пропонуються спеціальності «Адміністрація в бізнесі», «Готельний та туристичний менеджмент» (бакалаврат), і «Адміністрація в бізнесі», «Готельний та туристичний менеджмент», «Інформаційні системи в бізнесі», «Менеджмент охорони здоров’я», «Інженерна справа» (магістратура).

Згідно з Болонською декларацією, навчання в бакалавраті триває 3 роки, в магістратурі – 2 роки. Після закінчення навчання студенти мають можливість залишитись в Польщі протягом 1 року на підставі візи для пошуку роботи.

Вища економічно-гуманітарна школа пропонує навчання з отримання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «магістр», а також післядипломну освіту в галузі гуманітарних і соціальних наук.

Наразі ВШЕГ є єдиним недержавним ВНЗ у Підбескід’ї, що має право надавати кваліфікаційний рівень «магістр» на факультетах філології (спеціальності «Англійська філологія» та «Німецька філологія») та управління.

Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im Kombatantów Ziemi Lwóweckiej у м. Раковіце Великі запрошує на безкоштовне навчання випускників 9, 10, 11 класів загальноосвітніх шкіл України, яким не виповнилось 18 років.

Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych - це заклад, метою якого є забезпечення якісної підготовки учнів загальноосвітніх шкіл з можливістю поглибленого вивчення певних напрямків, а саме: 

- логістика, 

- готельна справа, 

- технологія харчування та гастрономічних послуг, 

- архітектура та ландшафтний дизайн,

- автомеханіка,

- механізація сільського господарства,

- економіка,

- інформатика

Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora - один з провідних вищих навчальних закладів Польщі. 

Академія запрошує вступати на навчання І та ІІ ступеню (бакалаврат і магістратура) очної та заочної форми навчання. Пропонується шість напрямків: Адміністрація, Народна безпека, Історія, Педагогіка, Політологія.

Навчальний заклад надає якісну освіту і глибокі знання, випускники отримують можливіть успішно працевлаштовуватися у країнах Європи.