Безкоштовна вища технічна освіта

ЕНЕРГЕТИКА

Оплачуване стажування на провідних підприємствах

 

ВИЩА ШКОЛА УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ПРАЦІ У КАТОВІЦАХ (ПОЛЬЩА)

запрошує на безкоштовне навчання за напрямом

Eнергетичний та екологічний менеджмент будівель

OKP «Бакалавр»

Навчання на даному напрямку проводиться за дуальною формою, що передбачає поєднання навчання на стаціонарній формі зі стипендіальною програмою виробничих практик і стажування на підприємствах. Студент поєднує навчання і стажування на підприємстві, при цьому отримує стипендію, близьку до заробітної плати.

Профілем спеціальності є енергетичний та екологічний менеджмент в будівлях (житлових, адміністративних та промислових). Серед дисциплін, що вивчаються, ключові стосуються: відновлюваних джерел енергії, проведення енергетичного аудиту, технологій, що використовуються в так званих «розумних» будинках.

Заняття проходять у спеціально обладнаній лабораторії. Під керівництвом експертів студенти аналізують якість електроенергії, вивчають технології здобуття та перетворення сонячної енергії. До диспозиції студентів також Проект COMAU EDO, що сприяє впровадженню в сучасну індустрію професійних роботів, а також сучасна освітня система LEGO EV3, за допомогою якої можна моделювати і програмувати елементи промисловості 4.0. Лабораторія оснащена також лабораторною фотовольтаїчною станцією з можливістю реєстрації даних, лабораторною станцією вітрової енергії, тепловізійною камерою для перевірки стану пристроїв, що працюють на електроенергії. Під час лабораторних занять студенти вчаться програмувати промислові програми, моделювати їх роботу і візуалізувати процес елементами SCADA завдяки датчикам PLC.

Завдяки фінансуванню з ресурсів проекту Національного Центру Досліджень та Розвитку, студенти цієї спеціальності не лише звільняються від оплати за навчання, але також двічі за час навчання отримують стипендію для проходження трьохмісячного стажування в установах-партнерах, включаючи таких лідерів ринку, як TAURON Wytwarzanie S.A. в Явожно.

Плануючи навчання в Польщі, правильним буде розглядати обрання спеціальності, що пов'язана з енергетичною сферою. Адже згідно зі статистикою, всі випускники знаходять роботу за фахом протягом першого року після закінчення університету.Початок занять: 1 жовтня 2018 рокуТривалість навчання: 7 семестрів (3,5 роки)

Студенти вивчають предмети, що стосуються:

відновлюваних джерел енергії,

- проведення енергетичного аудиту,

- технологій, що використовуються в так званих «розумних» будинках.

Навчання на даному напрямку проводиться за дуальною формою, що передбачає поєднання навчання на стаціонарній формі зі стипендіальною програмою стажувань на підприємствах.

Користі для кандидата;

1. Сучасна і перспективна професія на ринку праці   

2. Без вступних іспитів   

3. Мінімальний комплект вступних документів   

4. Безкоштовне навчання   

5. Практична спрямованість навчального процесу   

6. Заняття  з експертами у сучасних лабораторіях   

7. Стажування за фахом на провідних підприємствах   

8. Оплачуване стажування   

9. Можливість участі у стипендіальній програмі Ерасмус+   

Крім того,   

10. Під час навчання студенти можуть працювати без додаткових дозволів   

11. Польський диплом визнається в усіх країнах ЄС   

12. Польський диплом визнається в Україні (згідно міждержавної Угоди)   

13. Випускники мають право на отримання карти тимчасового перебування терміном ще на один рік  

 

 

Вища школа банкова в Бидгощі і Торуні запрошує на навчання в магістратурі!

Незалежно від спеціальності, отриманої під час навчання на бакалавраті, можна закінчити будь-який факультет магістратури!

Навчання в магістратурі триває 2 роки.

ВСБ Бидгощ пропонує навчання в магістратурі на таких спеціальностях: Логістика, Логістика - рівень інженера, Управління, Фінансово-правовий

Вища школа банкова в Торуні запрошує на навчання в магістратурі!

Навчання в магістратурі триває 2 роки.

Незалежно від спеціальності, отриманої під час навчання на бакалавраті, можна закінчити будь-який факультет магістратури!

ВСБ Торунь запрошує на навчання у магістратурі на таких факультетах: Менеджерський та юридичний, Фінанси та бухгалтерський облік. 

Collegium Da Vinci – один із найстарших приватних вищих навчальних закладів у Познані. Це навчальний заклад нового типу, метою якого є скоро­чення шляху кожної молодої людини, яка прийшла вчитися в ці стіни, від не­досвідченого студента до компетентного фахівця, якого потребує сучасний бізнес. 

Сучасний, яскравий та креативний навчальний заклад захоплює з першого погляду — цей молодий приватний ВУЗ, створений для творчої та цілеспрямованої молоді. Collegium DA VINCI гарантує рівень європейської освіти і перспективу європейської кар’єри.

Розпочни свою професійну кар’єру з навчання, яке дає більше, ніж просто знання. Вибери з сучасної освітньої програми CDV ідеальну спеціальність для себе! 

Університети ВСБ – це найбільша в Польщі група вищих навчальних закладів у сфері бізнес-освіти.  Понад 20 років досвіду у підготовці фахівців, а також співпраця з представниками ринку праці призвели до того, що пропоновані школою напрями підготовки та спеціальності відповідають актуальним потребам ринку, а отриманий диплом полегшує пошуки бажаного місця праці. Університети ВСБ – це навчальні заклади, які мають широкий вибір спеціальностей одночасно з оптимально організованим навчальним процесом, що дозволяє студентам поєднувати навчання з роботою.  

Заклади розташовані в найбільших та культурно привабливих містах Польщі: Бидгощ, Хожув, Гданськ, Ополе, Познань, Торунь, Вроцлав. 

Університет ВСБ в Торуні з 1998 року навчає студентів на економічних, туристичних, бізнес-напрямках. Цей заклад складається з двох основних відділів:

  • Університету ВСБ в Торуні

  • Факультету фінансів та управління у Бидгощі Торунського Університету ВСБ.

Вища школа управління охороною праці в місті Катовіце (WSZOP) – це сучасний навчальний заклад, в якому здійснюється підготовка фахівців за гуманітарними, соціальними та технічними спеціальностями. Він діє відповідно до Болонської системи, яка використовується у всіх країнах ЄС.

Керівництво університету надає великого значення інтернаціоналізації навчання: WSZOP співпрацює з багатьма університетами та науково-дослідними центрами в Польщі та за кордоном, реалізує міжнародні навчальні програми, стажування, дослідження в університетах Європейського Союзу та обмін студентами та викладачами.

Вища школа єврорегіональної економіки (WSGE) у Варшавському Юзефові створена 2002 року і є приватним вузом. Для польських студентів університет пропонує навчання на таких освітніх напрямках: «Менеджмент», «Адміністрація», «Внутрішня безпека», «Міжнародне право». Для іноземних студентів пропонуються спеціальності «Адміністрація в бізнесі», «Готельний та туристичний менеджмент» (бакалаврат), і «Адміністрація в бізнесі», «Готельний та туристичний менеджмент», «Інформаційні системи в бізнесі», «Менеджмент охорони здоров’я», «Інженерна справа» (магістратура).

Згідно з Болонською декларацією, навчання в бакалавраті триває 3 роки, в магістратурі – 2 роки. Після закінчення навчання студенти мають можливість залишитись в Польщі протягом 1 року на підставі візи для пошуку роботи.

Вища економічно-гуманітарна школа пропонує навчання з отримання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «магістр», а також післядипломну освіту в галузі гуманітарних і соціальних наук.

Наразі ВШЕГ є єдиним недержавним ВНЗ у Підбескід’ї, що має право надавати кваліфікаційний рівень «магістр» на факультетах філології (спеціальності «Англійська філологія» та «Німецька філологія») та управління.

Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im Kombatantów Ziemi Lwóweckiej у м. Раковіце Великі запрошує на безкоштовне навчання випускників 9, 10, 11 класів загальноосвітніх шкіл України, яким не виповнилось 18 років.

Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych - це заклад, метою якого є забезпечення якісної підготовки учнів загальноосвітніх шкіл з можливістю поглибленого вивчення певних напрямків, а саме: 

- логістика, 

- готельна справа, 

- технологія харчування та гастрономічних послуг, 

- архітектура та ландшафтний дизайн,

- автомеханіка,

- механізація сільського господарства,

- економіка,

- інформатика

Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora - один з провідних вищих навчальних закладів Польщі. 

Академія запрошує вступати на навчання І та ІІ ступеню (бакалаврат і магістратура) очної та заочної форми навчання. Пропонується шість напрямків: Адміністрація, Народна безпека, Історія, Педагогіка, Політологія.

Навчальний заклад надає якісну освіту і глибокі знання, випускники отримують можливіть успішно працевлаштовуватися у країнах Європи.

Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora 10 років поспіль входить у десятку найкращих недержавних вузів республіки!

МАГІСТРАТУРА. Напрямки навчання:

політологія (спеціальність: адміністрація публічна, журналістика, європеїстика, міжнародні фінанси)

національнa безпекa (спеціальність: міжнародна безпека, антикризове управління)

історія (спеціальність: археологія, архівально-музейна, військова історія)

Zespół Szkół im.Bolesława Prusa у м. Пултуск (Польща) запрошує на безкоштовне навчання випускників 9, 10, 11 класів загальноосвітніх шкіл України, яким не виповнилось 18 років.