Вівторок, 11 жовтня 2016 09:10

Курси чеської мови у Чехії

Advent Euroconsult, s.r.o. (Прага) - чеська компанія, що пропонує іноземним студентам всебічну допомогу і підтримку під час вступу до чеських університетів.

Всі довгострокові підготовчі та мовні курси від Advent Euroconsult організовані виключно великими чеськими державними університетами, що не тільки гарантує якість мовної підготовки студентів, але також відіграє важливу роль в отриманні довгострокової студентської візи і при бажанні - ВНП. 

На даний час компанія пропонує курси чеської мови і підготовчі курси в таких відомих державних університетах, як:

►Карлов університет в Празі

►Чеський технічний університет в Празі

►Празький економічний університет

►Технічний університет в Брно

►Чеський аграрний університет в Празі

Пропонуються курси та адаптаційні програми різних цінових категорій, в т.ч. і досить економічні варіанти, а також знижки за завчасну реєстрацію студентів на програми.

При підписанні договору на значну частину програм стягується тільки передоплата в розмірі 480-599 євро, а основна частина вартості програми оплачується вже після отримання візи або навіть після приїзду до Чехії. В індивідуальних випадках можлива також розстрочка і після приїзду до Чехії.

Кожним клієнтом комппанія Advent Euroconsult займається індивідуально, намагаючись докласти максимум зусиль для вирішення різних питань, пов'язаних з отриманням візи, освітою і життям в Чехії кожного студента.

МЕТА ПРОВЕДЕННЯ КУРСІВ

Вища освіта в Чехії в державних вузах є безкоштовною. Однак лише якщо мова йде про освіту виключно чеською мовою! Іноземні абітурієнти, які бажають навчатись чеською, складають вступні іспити не тільки з профільних предметів, а й з чеської мови. Чеські державні університети вимагають, щоб знання чеської мови у іноземних студентів відповідали міжнародному рівню В2. Для досягнення цього рівня недостатньо короткострокових або неінтенсивних курсів. Тому більшість курсів Advent Euroconsult - семестрові або річні.

За час навчання на курсах чеської мови в Чехії вивченню мови присвячується 400-1.000 академічних годин (в залежності від вузу і програми), тому, якщо студент приділяє вивченню мови достатню увагу, регулярно відвідує заняття і виконує домашні завдання, після проходження довгострокових інтенсивних курсів він без проблем здає іспит з чеської мови на необхідному рівні і починає навчання на чеськомовного програмах університетів.

Основні програми 2017 р.:

1. Підготовчі курси чеської мови та профільних предметів в Празькому технічному університеті ЧВУТ.

2. Програма Економічного факультету Празького аграрного університету - вступ англійською мовою без іспитів.

3. Підготовчі курси англійської мови на Економічному факультеті Празького аграрного університету.

4. Програми підтримки та адаптації при вступі до будь-якого іншого університету англійською мовою.

5. Програма "Лікарі в Чехії".

6. Підготовчі курси чеської мови в Технічному університеті в Брно.

Отримати повну інформацію про навчання в Чехії та підготовчі курси чеської мови можна за телефонами +380674550190 +380953235030.

Read 4445 times