На навчання - до Торуня та Бидгоща!

Впродовж двох днів 10 та 11 квітня "АТОМY" приймали на Івано-Франківщині гостей - наших партнерів, представників Вищої Школи Банкової в Торуні та Бидгощі.

Університети Wyższa Szkoła Bankowa – це найбільша в Польщі приватна група вищих навчальних закладів у сфері бізнес-освіти. Тисячі студентів навчаються на 455 спеціальностях, серед яких популярними є Фінанси і бухгалтерський облік, Дизайн в бізнесі, Інформатика, Психологія в бізнесі, Менеджмент, Туризм і рекреація, Адміністрація, Логістика.

10 квітня у школі №1 міста Галича було організовано зустріч громади з представниками ВСБ. Представники польських університетів Христина Вінявська та Пьотр Гуральський розповіли старшокласникам про переваги навчання в Польщі: можливість отримання європейського диплому, безкоштовний курс польської мови для першокурсників-2017, можливість отримання стипендій, рік безкоштовного навчання для кращих абітурієнтів та багато інших.

Наступного дня відбулась зустріч польських колег з кeрівництвом Унівeрситeту права ім. Короля Данила у м. Івано-Франківську. Обговорили шляхи тристоронньоі співпраці між навчальними закладами обох дeржав та організацією "АТОМY" в рамках обміну студeнтів, науково-пeдагогічного складу та спільній участі у європeйських проeктах і грантових програмах щодо культурноі та історичноі спадщини двох дeржав.

Ввечері 11 квітня у Народному домі "Просвіта" відбулась ще одна презентація університету Wyższa Szkoła Bankowa у Торуні та Бидгощі.

Представник польської мережі ВНЗ Христина Вінявська розповіла про переваги навчання за кордоном, серед яких: дипломи європейського зразка, які визнаються у будь-яких країнах ЄС; можливості глобального розвитку; максимальна віддача за невеликі інвестиції; практичне навчання, окрім теоретичних знань.

Попри те, що Університети приватні, є можливість отримати стипендії. Для цього необхідно мати середній бал в атестаті не нижче 9 або дипломи, грамоти чи подяки. Якщо студент за підсумками першого семестру набере середній бал – 4,85, то він претендуватиме на ректорську стипендію, яка може повністю покрити навчання.

Абітурієнтів зваблювали перевагами навчання у Торуні і Бидгощі, серед яких розташування у Західній Польщі, що дає можливість подорожувати країнами Євросоюзу без проблем. Серед плюсів також – відносно низькі ціни на житло та харчування, міжнародні зв’язки та можливості проводити наукові дослідження.

Учасники зустрічі отримали сертифікати на безкоштовний місячний курс польської мови у Польщі від Університету Банківської справи у Торуні і Бидгощі.

 Дякуємо нашим партнерам за співпрацю! Запрошуємо усіх до нашої організації!

Read 1945 times